Na měsíční hostování se do mužstva Znojemských orlů stěhuje obránce Petr Mudroch. Na oplátku Energie získala vytáhlého forvarda Aleše Padělka. Výměna hráčů platí do 8. prosince letošního roku. Padělek v minulých sezonách oblékal dresy Znojma a západočeské Plzně.

Dalším hráčem, který vyztuží řady energetiků, je litvínovský mladík Zdeněk Bahenský. Ten bude působit v karlovarském dresu do 24. prosince. Bahenský působil nekolik sezon v Severní Americe, ale do dresu Chemopetrolu se nedokázal prosadil. „Místo Zdeňka Bahenského by měl na hostování odejít do Litvínova dorostenec, ale zatím nevíme, kdo to bude,“ informuje mluvčí klubu Jiří Holý.

„Museli jsme doplnit útočné řady. Víťa Bílek a Milan Kraft budou mimo hru asi měsíc, a to je jedna útočná řada, která nám chybí,“ referuje trenér Energie Zdeněk Venera a pokračuje: „Jestli tito dva dokážou plnohodnotně zacelit díru po Bílkovi a Kraftovi, ukáže čas. Každý hráč, který nastoupí za nové mužstvo, má novou motivaci a chce se předvést v tom nejlepším světle, takže uvidíme,“ dodal kouč.

Obě nové posily se představí karlovarskému publiku ve středu 14. prosince. To do lázeňského města zavítá RI–Okna Zlín.