Mužstva byla rozdělena do dvou skoupin. Karlovarskou tvoří Farmáři Trstěnice, HC Mattoni Ostrov, Cheb 2001 a PK Vřesová.

Ostrovská „Mattonka“ zajížděla v sobotu na led rivala v tabulce do Sokolova, kde hraje domácí zápasyPKVřesová. Utkání začalo jak se patří od podlahy. Obě mužstva se snažila hrát líbivý, ofenzivně laděný hokej.

První se prosadili ve třetí minutě domácí. Tomáš Anderle našel kapitána Vřesové Šafáře a ten se nemýlil.

První část, ale gólově patřila hostům. Za dvacet vteřin vyrovnal Tašner a necelé dvě minuty se prosadil Robert „Máslo“ Černý. To, že se šlo do šaten za stvu 3:1 zařídil v 9. minutě Bronislav Píša.

Druhá třetina byla gólově vyrovnaná. Ve 35. minutě se prosadil obránce Galeje, ale za další tři minuty se znovu radovali hráči HC Mattoni. Rudolf Mudra přidal čtvrtý gól hostí. To, že se domácí vícerokrát neprosadili zapříčinil v sobotu výborně chytající Miroslav Knížek, který si poradil i s trestným střílením.

To, co se „Vřesovákům“ nedařilo ve druhé třetině, se začalo dařit ve třetí. Střelecky se dokázali prosadit a vývoj zápasu otočili. Nejprve se prosadil Petr Koněvalík. v 51. minutě vyrovnal na 4:4 Roman Bodák a necelé dvě minuty před koncem poslal domácí do vedení Luděk Beran.

Trenér HC Mattoni Karel Procházka odvolal brankáře a několik vteřin před koncem se podařilo vyrovnat po akci dvou na jednoho René Hromádkovi.

„Bohužel jsme se nedokázali ve druhé třetině střelecky prosadit,“ začal hodnotit utkání obránce Vřesové Galeja a pokračoval: „V poslední třetině jsme se dostali dovenení, ale nakonec, když to vezmu, tak je remíza zasloužená.“

Trenér HC Mattoni Karel Procházka byl sice spokojen, ale mrzela ho nepřítomnost některých hráčů. „Bohužel zase jsme nebyli kompletní. Chyběli nám především obránci,“ klel kouč Procházka.

PK Vřesová : HC Mattoni 5:5
Branky: Šafář, Galeja, Koněvalík, Bodák, Beran – Tašner, R. Černý, Píša, Mudra, Hromádka.
Třetiny: 1:3, 1:1, 3:1.
Vyloučení: 6:10. Využití: 2:2.
Rozhodčí: Grech.
HC Mattoni: Knížek – Mudra, Veselý, Hromádka, Tašner – M. Černý, R. Černý, Píša – Vrána, Kopfstein, Pazdera – Holub, Kolkus, Patera – Král. Trenér: Procházka.