Hosté o vítězství rozhodli ve druhé třetině, kde Farmáři zpřesnili kombinační hru, a tak jednoznačně přehráli svého soupeře.

Tachovští drželi s Farmáři krok pouze v první třetině, když se trefili Lešňanský a Skácel. Přesto hosté odcházeli do šaten s vedením 3:2. Druhá čast patřila Farmářům, čtyřmi brankami smetli svého soupeře z ledu a rozhodli o své výhře.

Třetí část se pak sehrála jen z povinosti, ale i přes rozhodnutý stav se Mariánskolázeňští ještě dvakrát prosadili.

HC Tachov : HC Farmáři 2:9
Branky: Lešňanský, Skácel – Budka 2, Vranješ, Bujtár, Lovas, Svoboda, Reiss a Česal po 1.
Třetiny: 2:3, 0:4, 0:2.
Vyloučení: 3:6. Vyšší tresty: Okrucký 5 + ko a Česal 10 os.(oba Far.)
Využití: 0:3. Oslabení: 0:2.
Diváci: 60.
Sestava Tachova: Lihm – J. Lešňanský, Černý, Santer, Kuštila, Hájek, O. Martinec, D. Martinec, Klíma, Lešňanský K., Skácel, Vrána, Sáča, Morgenstein, Ondruš, Pich. Trenér: Šin.
Sestava Trstěnic: Andrle – Čiček, Konfršt, Fajkus, Svoboda, Jalčák, Reiss, Budka, Vranješ, Bujtár, Okrucký, Lovas, Česal. Trenéři: Šnajdr, Zeman.