Liga starších žáků

9. třída – 8. kolo

Kolín - HC Energie 0:4
Branky: Formánek 2, Táborský, Miškovský.
Hostům vyšel úvod a již v 8. minutě vedli 2:0. Poté lehce ubrali na pohybu a domácí hru vyrovnali, nikoliv však skóre. Ve třetí části už se hra Energie opět zlepšila a její hráči dovedli utkání ke dvěma bodům, i když jejich výkon nebyl zdaleka ideální.

8. třída

Kolín - HC Energie 1:8
Branky: Brodský 4, Csamango 2, Svoboda 2.
V nepříliš pohledném utkání měli hosté utkání pod kontrolou především díky výborně bruslícímu L. Brodskému, autoru 4 branek a 2 asistencí.

9. třída – 9. kolo

HC Energie - Č. Budějovice 2:2
Branky: Tomeček, Kubáč.
Domácím se nepodařil vstup do utkání, chyběl jim pohyb a zbytečně složitou hrou se nedostávali do šancí. Po přestávce se hra „deváťáků“ výrazně zlepšila, avšak i přes velké množství šancí dosáhli pouze na bod, když ve třetí třetině svůj těsný náskok neudrželi.

8. třída

HC Energie - Č. Budějovice 8:1
Branky: Brodský 3, Bečka 2, Zikmund, Vrána, Csamango.
Karlovarští vstoupili do důležitého utkání správně koncentrováni a motivováni, což se projevilo i na hře samotné. Dokázali hrát přímočarý hokej s tlakem do brány, a zaslouženě se tak radovat ze skvělého výsledku proti silnému soupeři.

Liga mladších žáků

7.třída – 8. kolo

HC Energie - Kolín 11:2
Branky: Zikmund 4, Klíma 2, Opatrný, Vrána 2, Pavlík, Ziegler.
Hosté drželi s domácími první dvě třetiny pro ně přijatelný výsledek. Potom energetici spustili brankostroj, který se zastavil až na skóre 11. Po celé utkání domácí předváděli pěkný kombinační hokej plný šancí.

6. třída

HC Energie - Kolín 2:3
Branky: Binias 2.
Karlovarští sehráli smolné utkání. Po celou dobu byli lepším mužstvem, ale doplatili na žalostnou koncovku a těsně prohráli.

7. třída – 9. kolo

Č. Budějovice – Energie 8:0
Hosté do poloviny třetí třetiny drželi s vedoucím týmem tabulky krok, kdy měli několik vyložených šancí, které nevyužili. Jihočeši byli naopak v koncovce důraznější a trestali každé zaváhání Západočechů.

6. třída

Č. Budějovice – Energie 9:8
Branky: Řezníček 2, Rubeš 2, Fencl 2, Kovářík 2.
Střelecká přetahovaná, tak by se dal popsat průběh tohoto zápasu. Oba celky se střídaly ve vedení a v závěru byli blíže k bodům Karlovarští, kteří ještě šest minut před koncem vedli o dvě branky. Jenže závěrečnému náporu domácích se neubránili a nakonec neuhráli ani bod.

Západočeský přebor elévů

5. třída – 5. kolo

HC Energie - Cheb 17:0
Branky: Hauzr 4, Hubáček 3, Vildumetz, Vodička a Šesták 2, Troška, Ozom, Süč a Salajka.
Jen na jednu branku se hrálo toto utkání a otázkou bylo, kolik gólů domácí nastřílí.

4. třída

HC Energie - Cheb 25:0
Branky: Bečka J. 8, Trapl 6, Pajk 3, Trofimov 2, Kunc, Holešínský, Smolka, Rozhon, Václav a Parshakov.
Domácí si otevřeli střelnici. Téměř každou druhou minutu padl gól do chebské branky.