Žáci devátých až šestých tříd nastoupili o tomto výkendu v desátém kole.

9. třída

HC Energie – IHC Písek 3:3
Domácí soupeře podcenili, předvedli trapný výkon, kterému chyběl pohyb, nasazení a celková herní kvalita. Výsledkem toho je konečná ostudná ztráta bodu.

Branky Energie: Miškovský, Táborský, Winkler.
Třetiny: 1:2, 1:0, 1:1.

8. třída

HC Energie - IHC Písek 8:1
Energickým vstupem do zápasu rozhodli domácí o jeho osudu třemi využitými přesilovkami v 1. třetině a po zbytek utkání hru jasně kontrolovali.

Branky: Bečka 3, Csamango 2, Duda 2, Ziegler.
Třetiny: 4:0, 3:0, 1:1.

ŽL mladších žáků, 7.třída

IHC Písek – HC Energie 1:7
Domácí se proti výborně bránicím hostům dostávali do šancí jen v přesilovkách. Karlovarští dobře bruslili a dobrou kombinační hrou se dostávali do šancí, které postupně proměňovali. Pochvalu zaslouží brankář hostí Drahozal, který inkasoval až 20 sekund před koncem, a dvojice Vrána - Zikmund, která se postarala o pět branek.

Branky: Zikmund 3, Vrána 2, Krejsa, Suchý.
Třetiny: 0:1, 0:3, 1:3.

6.třída

IHC Písek – HC Energie 5:7
Písečtí začali utkání velmi aktivně, ale naráželi na výborně chytajícího brankáře hostí. O utkání se rozhodlo na začátku druhé třetiny, kdy Karlovarští dali rychlé dvě branky a postupně navyšovali svůj náskok až do skóre 7:2. Za tohoto stavu potom hosté polevili a herní nedisciplinovaností nechali domácí snížit na rozdíl dvou branek. V týmu hostí zahráli výborně zejména Rubeš a Řezníček.

Branky: Řezníček 3, Rubeš 2, Bláha, Fencl.
Třetiny: 1:1, 1:3, 3:3.

Západočeský regionální přebor elévů, 5. třída

HC Energie - Plzeň 2:1
Domácí, ačkoliv podali jen průměrný výkon, měli po většinu utkání mírnou převahu. Hosté se po celý zápas spoléhali na rychlé brejky.

Branky: Šesták, Rulík.
Třetiny: 0:0, 2:0, 0:1.