V sobotu na zimním stadionu v Rybářích budou hostit od 11.30 hodin úřadujícího mistra pražskou Spartu. První duel Sparta vyhrála v poměru 3:1.

„Vyříkali jsme si pár věcí, kterých jsme se dopustili v úvodním finále na Spartě. Jinak příprava na duel proběhla bez problémů,“ vysvětloval kapitán karlovarského týmu Jiří Berger.

Ve druhém utkání tak mohou jeho spoluhráči prorazit finálové prokletí, které Sharks pronásleduje už po dvě sezony. „Musíme nastoupit do utkání bez nervozity. I kdybychom dostali branku, musíme zvednout hlavu a pořádně zabojovat,“ hlásí kapitán.

Pokud by karlovarský tým v sobotu uspěl, rozhodující třetí zápas se odehraje v neděli od 17.30 hodin rovněž na zimním stadionu v Rybářích. Příchozí diváci se tak mohou těšit nejen na pořádnou sledge hokejovou bitvu, ale také na slosovatelnou tombolu, která domácí utkání Sharks tradičně doprovází.

„Doufáme, že nás přijde povzbudit hodně diváků. Budeme to při zápase hodně potřebovat,“ zve fanoušky Berger a pokračoval: „Věřím, že o titulu se bude rozhodovat až v neděli. Pokud se tak stane, bude to největší úspěch v pětileté historii našeho klubu.“