Po senzační výhře ve čtvrtém pokračování soutěže na ledě v T-mobile aréně nad úřadujícím mistrem sledge hokejové ligy pražskou Spartou budou hostit o víkendu hráči Sharks na zimním stadionu v Rybářích mužstva Olomouckých kohoutů a Hamé Sedící medvědi Zlín. V sobotu formu karlovarského týmu prověří od 19.00 hodin aktuálně pátý tým tabulky Olomouc. „Chtěli bychom potvrdit naše postavení v tabulce a připsat si povinné vítězství,“ zamyslel kapitán Karlovaráků Jiří Berger.

Tradičně pak nepřijdou zkrátka ani fanoušci, kteří přijdou mužstvo Sharks podpořit.

„Ve slosovatelné tombole se mohou diváci těšit na velmi zajímavé ceny. Vstupné je zdarma a tikety si mohou zájemci vyzvednout v prodejně Tabáčku v Zeyerově ulici nebo Karlovarském deníku na recepci a Hockey Shopu,“ upozorňoval Berger.

V neděli pak v pravé poledne vypukne na ledě HC Energie další nelítostná bitva. V lázních se představí od 12.00 aktuálně druhý tým sledge hokejové tabulky Hamé Sedící medvědi Zlín.

„Očekáváme velmi napínavý a emotivní duel. I přesto bychom rádi uspěli a udrželi si v čele tabulky nejméně tříbodový náskok, ale bude to opravdu těžké,“ předpovídá kapitán Sharks a pokračoval: „Pevně věříme že nás přijde na stadion povzbudit hodně fanoušků, jelikož to budeme hodně potřebovat.“