V domácím prostředí na zimním stadionu HC Energie Karlovy Vary v Rybářích propluli k dalšímu důležitému vítězství.

Tentokrát se před sledge hokejovým umem mužstva z lázní museli sklonit hráči olomouckých Kohoutů, i když průběh utkání nebyl zcela v roli domácích.

Olomouc vstoupila do utkání velmi dobře a na ledě tak viditelně smazala rozdíl, který naznačuje letmý pohled do ligové tabulky. V šesté minutě poprvé hosté zahrozili. Na brankáře Sharks Bozděka se řítil osamocený olomoucký Brix, ale dojíždějící obránce Kvoch mu na poslední chvíli vypíchl puk. Hned nato měli karlovarští hráči výhodu přesilové hry.

Nahozený puk stačil ještě poslat na olomouckého brankáře Hulína Nejedlý, ale hostující gólman byl tentokrát na svém místě. Ve druhém dějství přidali Žraloci na obrátkách a hned se bylo na co koukat.

Geier rozvlnil boční síť olomoucké svatyně a o chvilku později nastřelil tyč jeho kolega Tomáš Kvoch. Karlovarský tým se dočkal branky až ve dvacáté minutě, kdy Miroslav Hrbek našel milimetrovou přihrávkou Jiřího Bergera, který se nemýlil. Vypjatost a emoce duelu, které po úvodní brance Sharks na ledě vzplály musel hasit až hlavní rozhodčí Schöpf. Předčasně se do kabin poroučeli za bitku domácí kapitán Jiří Berger a olomoucký Jan Stodola. Oba vyfasovali trest pět plus do konce utkání.

Hned na to měli domácí další výhodu přesilovky, ale bezbrankového efektu. Uhodilo až ve 27. minutě, když další početní výhodu mužstva z lázní využil přímým zásahem Michal Geier. Neuplynulo však ani osmapadesát sekund a Žraloci se radovali potřetí, když tentokrát si správně seřídil mířidla benjamínek Sharks Luboš Nejedlý. V závěrečné třetině se dočkal svého premiérového gólu ve sledge hokejové lize karlovarský Petr Lindák, kterého vybídl ke skórování Michal Geier. Posledně jmenovaný poté uzavřel i účet duelu, když stoprocentně zužitkoval přihrávku obránce Hrbka.

SKV Nowaco Sharks 5
Kohouti Olomouc 0

Branky: 20. Berger, 27. a 38. Geier, 28. Nejedlý, 36. Lindák.
Třetiny: 0:0, 3:0, 2:0.
Rozhodčí: Schöpf.
Vyloučení: 3:5 (Berger 5 min. a do konce utkání – Stodola 5 min. a dokonce utkání, Brix 10 min. OS). Využití: 1:0.
Sharks: Bozděk - Hrbek, Kvoch, Geier, Nejedlý, Berger, Janko, Lindák, Jeřábek, Forgo, Kovářík. Trenér: Jiří Berger starší.
Diváci: 70.

V neděli potom Karlovaráci přivítali sledge hokejové mužstvoHaméze Zlína.