Vítěznou vlnu euforie jim přetrhli sledge hokejisté Hamé, které dovedl k důležitému vítězství na ledě HC Energie především reprezentant Erik Fojtík.

Proti Zlínu však nastoupili domácí pouze v osmi a to se ukázalo jako podstatné. Do karlovarské sestavy se vrátili brankář Janoušek a obránce Frous, ale ani oni týmu k výhře nepomohli. Naopak se Žraloci museli obejít bez služeb benjamínka týmu Luboše Nejedlého, který onemocněl.

Hosté ukázali své ambice hned na začátku duelu když Šojdr poslal z modré svou vizitku na karlovarskou branku. Tentokrát byl brankář Sharks Janoušek ještě úspěšný.

V 5. minutě nevěděl zlínský Hornich co s pukem a jeho ledabylé nahození skončilo v brance Karlových Varů. Úvodní branka hosty zdravě nažhavila a na Janouška se valil jeden útok za druhým.

Žraloci kontrovali střelami Kvocha a Bergera, ale hráči Hamé měli vždy navrch. Ve druhé třetině se však obraz hry změnil.

Hned na začátku nevyužil své sólo Michal Geier a nedařilo se ani jeho spoluhráčům. Poté se beze zbytku vyplnilo pořekadlo „nedáš – dostaneš“. Stalo se tak tehdy, když si v 21. minutě Palátův projektil nešťastně srazil za svá záda gólmanSharks Janoušek.

Domácí se dočkali branky ve 27. minutě, když se přesně trefil kapitán Jiří Berger. Poté se však dostal do samostatného úniku zlínský Fojtík, který nezaváhal.

Ve 40. minutě Žraloci snížili opět zásluhou Bergera, ale Zlínu v závěru duelu pojistil vítězství Palát, který nadvakrát překonal střídajícího karlovarského ochránce svatyně Bozděka.

Nowaco Sharks K. Vary 2
HaméSedící Medvědi Zlín 4

Branky: 27. J. Berger (Kvoch), 40. J. Berger - 5. Hornich, 21. Palát, 36. Fojtík (Julina), 43. Palát (Julina).
Třetiny: 0:1, 1:1, 1:2.
Rozhodčí: Mikeš.
Vyloučení: 1:1. Bez využití.
Diváci: 100.
SKV Nowaco Sharks K. Vary: Janoušek (od 21. Bozděk) - Hrbek, Kvoch, M. Geier, J. Berger, Janko, Lindák, Frous, Jeřábek . Trenér: Jiří Berger starší.