Žraloci vedli v sérii na dva vítězné duely 1:0, a pokud by zvítězili, mohli by potřetí za sebou slavit postup do finálových bojů.

Samotné utkání však načali lépe hosté, když své růžky vystrkoval zejména jejich kapitán Kubeš. Snahu Draků ale po pěti minutách zchladil úvodní brankou po samostatné akci kapitán Jiří Berger, který ještě v téhle chvíli nevěděl, že to bude především jeho zápas.

V zahajovací třetině už branka nepadla, a tak se vše začalo lámat v třetině druhé.V 19. minutě přidal druhý zářez po nahrávce Nejedlého Jiří Berger. Kapitán Sharks si vše zopakoval i ve 28. minutě, tentokrát využil milimetrovou příhru Geiera.

V závěrečném dějství poté Karlovaráci na kluzišti jasně dominovali. Ve 32. minutě se zapsal do listiny střelců Josef Jeřábek, kterému „namazal“ Jiří Berger. Pro Jeřábka to byla druhá trefa v této sezoně. Ve 37. minutě se branky dočkali i hosté. Čisté konto překazil domácímu brankáři Bozděkovi po inviduální akci kapitán Draků Pavel Kubeš.

Žraloci však na inkasovanou branku opět rychle odpověděli. Ve 41. minutě šel puk po ose Kvoch, Jiří Berger, Geier, který se nemýlil a posunul ukazatel skóre na čtyřbrankový rozdíl.

O dvě minutky se prosadil i obránce Žraloků Tomáš Kvoch. Semifinálovou odvetu pak uzavřel ve 45. minutě kolínský Radek Dobruský.

Žraloci odvetu zvládli na výbornou. Postoupili do finále, ve kterém je čeká úřadující mistr ligy Sparta Praha. Ta si poradila 2:0 na zápasy s týmem Hamé Zlín. Diváci se tak mohou těšit na třetí reprízu finále mezi hráči Sharks a Spartou. Dvakrát se z titulu radovali sledge hokejisté Sparty.

Přetnou do třetice Žraloci nadvládu sparťanů v lize? Příležitost k tomu budou mít 2. března, kdy se hraje první finálový duel.

SKV Nowaco Sharks 6
Draci Kolín 2

Branky: 5., 19., 28. J. Berger, 32. Jeřábek, 41. Geier, 43. Kvoch – 37. Kubeš, 45. Dobruský.
Třetiny: 1:0, 2:0, 3:2.
Rozhodčí: Hynek – Schöpf, Červinka.
Bez vyloučení.
Diváci: 150.
SKV Nowaco Sharks: Bozděk – Kvoch, Frous, J. Berger, M. Schneider, T. Berger, Lindák, Janko, Kašpar, Jeřábek, Kašpar, Geier, Nejedlý. Trenér: Jiří Berger starší.