SKV Nowaco Sharks Karlovy Vary na mezinárodním turnaji ve švédském Malmö. V konkurenci osmi týmů skončili na šestém místě, o příčku hůře oproti minulému umístění na tomto turnaji.

Přitom ve skupině hráči Sharks dominovali. Boj o finále jim utekl kvůli špatnému skóre. „Byla to ale dobrá a hlavně kvalitní příprava před blížícím se finále naší ligy se Spartou,“ smutně poznamenal kapitán týmu Jiří Berger.

Ve své skupině nejdříve porazili holandský Amsterdam 6:0. O branky Karlovaráků se postarali Hrbek, Lindák, Geier a další tři branky přidal kapitán Jiří Berger. Ve druhém zápase skupiny A si sledge hokejisté z lázní poradili z anglickým mužstvem Kingston Kestrels v poměru 5:1.

Do střelecké listiny se v tomto utkání zapsal Michal Geier třikrát a Jiří Berger dvakrát. Ve třetím utkání skupiny poté hráči Sharks poprvé ztratili body, když s estonským Tallinem uhráli nerozhodný výsledek 1:1. O jedinou trefu karlovarského týmu se zasloužil Geier. Poté podlehli Karlovaráci norskému Oslu 0:4 a boj o medaile jim tak utekl o pověstný vlásek. V boji o konečné páté místo v nedělním dopoledni podlehli reprezentaci Polska 0:1.