V předposledním kole krajského hokejového přeboru se na ledě ostrovského zimního stadionu představil nejslabší celek soutěže Farmáři Trstěnice a od počátku zápasu bylo jasné, kdo získá dva body. Ostrovští na svého soupeře vlétli a během sedmi minut vedli po brankách Hromádky, Patery a dvou přesných trefách Mudry 4:0.

Jiří Sejkora dokázal sice dvěma brankami snížit, ale do první přestávky přidal pátou branku Petr Král, kterému spoluhráči přezdívají „Zaj“. Druhé dějství se změnilo v kanonádu a exhibici domácích. Dalšími čtyřmi zásahy se podařilo domácím střelcům vyhnat z branky hostujícího gólmana Slavomíra Anderleho, kterého nahradil Václav Šlégl. Bohužel pro hosty, ani on nedokázal domácí střelce zastavit. Do konce třetiny kapituloval ještě šestkrát.

Mezi střelce se zapsali také Martin Černý se třemi zásahy, Patera, Kopfstein, Robert Černý, Pazdera, Krysl a hattricku dosáhl také Mudra.

Do poslední části se do branky farmářů znovu postavil Anderle. Trenér HC Mattoni nechal odpočívat ve třetí třetině řadu hráčů a zápas se dohrál v poklidu, přesto se domácí dokázali ještě třikrát prosadit, jmenovitě Mudra, Hromádka a Patera.

HC Mattoni : HC Trstěnice 17:3
Branky: Mudra 4, M. Černý 3, Patera, Pazdera, Hromádka po 2, Kopfstein, R. Černý, Krysl, P. Král po 1 – Sejkora 2, Bujtar.
Třetiny: 5:2, 9:1, 3:0.
Vyloučení: 3:11 + 10 min. Sejkora (tr). Využití: 2:0.
HC Mattoni: Bauer – Mudra, Kloz, Veselý, P. Král, Sapoušek, Tašner, M. Černý, R. Černý, Hromádka, Pazdera, Kopfstein, Vrána, Krysl, Kolkus, Holub, Patera, A. Král. Trenér: Karel Procházka.