Kynšperský pohár: Vedoucí trio potvrdilo roli favoritů, Stars přeskočili Falcons

Karlovarský kraj - Hokejový Kynšperský pohár? 15. kolo!

16.12.2017

Kynšperský pohárFoto: DENÍK/Zdeněk Plachý

Tentokrát se hrála pouze čtyři utkání, duel mezi béčkem Libavského Údolí a Akademií Karlovy Vary byl odložen z důvodu marodky hostí na 22. prosinec, problémy se sestavou měli i Pantheři z Chebu, jejich zápas v Bernově tak byl kontumován.

Áčko Libáče deklasovalo chebské Tučňáky

Libavské Údolí „A“ opět řádilo. Po minulém skalpu Falcons si jeho borci vyšlápli i na Tučňáky z Chebu, kteří v Sokolově domácímu celku vůbec nestíhali. Libáč byl jak v útoku, tak v obraně perfektní a nakonec nadělil Tučňákům dvanáct branek, přičemž ani jednou neinkasoval.

Stars si pohlídali utkání s Renegades

V dalším utkání na sokolovském zimním stadionu hostili Renegades chodovské Stars. Zápas byl poměrně vyrovnaný, Stars ale mají v kádru lepší střelce a ti v první třetině dvakrát udeřili. I ve druhé části byla hra vyrovnaná, ale Renegades nedokázali puk dotlačit do chodovské klece. Ve třetí třetině již Stars odskočili na 0:4 a soustředili se více na obranu než na útok. Zápas nakonec zvládli bez obdržené branky a posunuli se na čtvrté místo tabulky.

Hellfish proti Falconům nezaváhal

Zatím suverénní Hellfish přivítal doma tým Falcons a od prvních minut hosty sevřel. Svůj velký tlak na branku dokázali domácí přetavit již v první třetině v pět gólů, když inkasovali pouze jednou. Ve druhé části už domácí zvolnili, ale stále drželi hru ve své moci. Ve třetí třetině dosáhli kýžené desítky.

Lipani zaspali začátek, Pankáči využili situace

Lipani z Aše nastoupili v Chebu proti Pankáčům z Chodova. První třetina byla pro domácí tragická, prohráli ji 0:5. Od druhé části ale Lipani přidali a třetinu nakonec vyhráli 4:3, stále ale ztráceli na soupeře čtyři branky. V poslední části hokejisté Aše dokázali snížit až na rozdíl jednoho gólu, ale poslední slovo měli znovu hosté. Lipani mohou litovat, že nezvládli úvod zápasu, jelikož po zbytek utkání byli lepším týmem.

Výsledky:

Lib. Údolí „A“ Tučňáci Cheb 12:0  Třetiny: 4:0, 3:0, 5:0. Branky: Sacher 3, Petrák 3, Bobčík 2, Trepák P. 2, Hradský, Janů.

Renegades - Stars Chodov 0:5  Třetiny: 0:2, 0:1, 0:2.  Branky: Jurča 2, Kravařík, Kocián, Taschler.

Hellfish Cheb - Falcons 10:2. Třetiny: 5:1, 1:0, 4:1.  Branky: Dus 4, Kostelecký 2, Vrána 2, Podhrázský, Havlíček - Vaněk ml., Kalina J.

Lipani Aš - Punkers 7:9. Třetiny: 0:5, 4:3, 3:1. Branky: Wiesenganger 3, Mleziva 2, Abraham, Mäsiar - Götz 2, Soukup 2, Kysela, Pátek, Javorský, Červenka, Zeman V.

Berani Bernov - Panthers Cheb 5:0. Kontumačně. Hosté se nedostavili k utkání, v tabulce jim tak budou odečteny další tři body.

Lib. Údolí „B“ - Akademie KV. Odloženo z důvodu velké marodky na straně hostů. Zápas se odehraje 22. prosince v Sokolově od 21:45 hodin.

Autor: Zdeněk Plachý

16.12.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 18 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Kontakt: pí Ing.Strnadová (Po - Pá 8 -15,30), Krátký a dlouhý týden, ranní a odpolední směna.. Pracoviště: Sanatorium trocnov a.s.- oo1, Krále Jiřího, č.p. 1053, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Strnadová, +420 775 700 792. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Odborný pracovník 28 000 Kč Odborní poradci v peněžnictví Bankovní poradce ČMSS. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jsme ČMSS., 25 let pracujeme s našimi klienty., Chceme si „vychovat“ dalšího odborníka v oboru finančnictví., Umíme ohodnotit dobře odvedenou práci., Přijď k nám teď.. Pracoviště: Petr datinský - 001, Majakovského, č.p. 707, 360 05 Karlovy Vary 5. Informace: Petr Datinský, +420 604 849 810. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 22 000 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/ka v lázních. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt emailem. Lázeňský hotel v centru KV přijme maséra na krátký dlouhý týden. Prac. doba od 08:00-20:00 hod. Odměny 10% z prodaných procedur.. Pracoviště: Olymp international, s.r.o. - 000, Divadelní náměstí, č.p. 253, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Ivana Jirásková, +420 353 182 650. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 78 Kč Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech UKLÍZEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 78 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UKLÍZEČ/KA, Kontakt: pí Kravková Renata, tel.: 353034036 (08:00 -14:00), e-mail: kravkova@lesyjachymov.cz, , Pracovní doba 12:00 - 15:00 hod. 2x za týden, Běžný úklid kancelářské budovy, mytí oken. , Vhodná zejména pro uchazeče na rodičovské dovolené.. Pracoviště: Lesy jáchymov s.r.o. - 000, Mathesiova, č.p. 209, 362 51 Jáchymov. Informace: Renata Kravková, +420 353 034 036.

ABERTAMSKÝ SPRINT – MEMORIÁL JAROSLAVA SVOBODY. Po dva víkendové dny se v Abertamech a jejich okolí proháněla v rámci nominačního závodu na mistrovství Evropy stovka mašérů, která bojovala o účast na blížící se Evropě.
25

Abertamy vzala útokem psí spřežení, bojovala o Evropu

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto

Kanonýři z Kladna sestřelili osmičkou varské hurricany

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.