Ten tak musel skousnout další drtivou prohru, když se z podkrušnohorského derby pakoval s devítibrankovým přídělem. Velkým dílem k páté výhře v řadě za sebou přispěli třemi góly Jiří Berger a Michal Geier a čtyřmi gólovými přihrávkami dvorní nahrávač Luboš Nejedlý. První třetina se odehrála podle daných prognóz, tedy v obranném pásmu Litvínova, ve kterém se řádně činil gólman Ota Kokeny, který za svá záda pustil jediný puk, a to v 8. minutě, kdy Jiří Berger vybruslil od zadního mantinelu a s přehledem zavěsil.

To ve druhé třetině už to bylo karlovarské gólové probuzení. V 18. minutě využil přesilovou hru v samotném závěru Jiří Forgo, který v pohodě doklepl svou předchozí střelu za Wessera, jenž od 16. minuty nahradil Kokenyho v kleci Litvínova. Ve 23. minutě se měnil ukazatel skóre potřetí a opět to bylo po úspěšné přesilovce v podání varských sledge hokejistů. Jiří Berger dlouho držel puk na své hokejce, a když se od něj stáhli litvínovští hráči, nahrál rozjetému Miroslavu Hrbkovi, který se nemýlil.

Ve 26. minutě útočník Sharks Michal Geier prokázal svou sledge hokejovou extra třídu, když ve sprintu přes půl hřiště i přes těsný přístup Žižky vyslal nechytatelnou dělovku pod víko litvínovské svatyně. Geier si schoval gólové koření i na 28. minutu, když navýšil vedení svého týmu úspěšnou střelou ze skrumáže na pět branek. Druhou třetinu gólově zakončil svou druhou trefou v duelu Jiří Forgo, a to když na ukazateli svítil čas 29:59.

V závěrečné třetině karlovarský tým pokračoval v exhibičním pojetí, s čímž přišly na pořad i další góly. Ve 34. minutě se prodral po ledové ploše karlovarský rychlík Michal Geier, který ukázal dotírajícímu Kesselhutovi záda, následně si kapitán Sharks prohodil kotouč pod sáněmi a v plné rychlosti přesně zavěsil.

Ve 35. minutě vedli Žraloci již o osm branek, Nejedlý vyslal kupředu Jiřího Bergera, který i v tísni zamířil přesně nad rameno litvínovského brankáře. Jak utkání začalo, tak i skončilo. Prsty v tom měl hrající kouč Sharks Jiří Berger, který duel gólově otevřel a pak ho i brankově uzavřel. Ve 42. minutě totiž Berger dosáhl na hattrick, když jeho střelecký pokus cinkl o tyčku a skončil za zády litvínovského gólmana.

SKV Sharks Karlovy Vary – HC Litvínov (sledge) 9:0 (1:0, 5:0, 3:0). Branky a nahrávky: 8. Berger, 18. Forgo (Hrbek), 23. Hrbek (Berger), 26. Geier (Nejedlý), 29. Geier (Nejedlý, Wágner), 30. Forgo, 34. Geier, 35. Berger (Nejedlý), 42. Berger (Nejedlý). Rozhodčí: Suchý, Červenka. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:0. Diváci: 40.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, Berger, M. Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Kovářík, Jeřábek.
HC Litvínov (sledge): Kokeny (Wesser) – Žižka, Záluský, Štiber, Kesselhut, Resch, Veselý, Očenášek, Matthes, Kobus.