Utkání 13. kola Tipsport extraligy ledního hokeje, ve kterém hostí Energie v KV Areně Rytíře Kladno, se z důvodu zařazení do programu TV Nova a jejího kanálu Fanda odehraje o den dříve, ve čtvrtek 18. října, se začátkem v 18.10 hodin.

Na nový termín zápasu platí všechny vstupenky zakoupené v předprodejích, tedy i ty, které byly koupeny ke dni 26. září, kdy ke změně došlo. Fanoušci nemusí shánět nové, náhradní vstupenky. Platí i vstupenky zarezervované v síti Ticketpro a Ticketportal.

K časovému posunu dojde také u utkání s pražskou Spartou.

„Pokud tato změna někomu způsobila určité problémy, klubu je to velmi líto, ale změnu termínu utkání neinicializoval náš klub. Ta vyšla ze smlouvy, kterou mají extraligové kluby s BPA a smluv s Českou televizí a TV Nova. Obě televize si na základě této smlouvy mohou vybírat zápasy a zařazovat je do svého vysílání," vysvětluje mluvčí klubu Jiří Holý.

Druhou změnou je zařazení utkání 14. kola, kdy v neděli 21. října hostí Energie Spartu Praha, do programu České televize a tento zápas bude vysílat živě na programu ČT4. Začátek utkání je v 18.15 hodin.