Svěřenci trenérů Karla Mlejnka a Jaromíra Kverky ve středu nestačili na Mladou Boleslav (0:3) a moc rádi by si spravili chuť. „Před námi není jednoduchý úkol. Na druhou stranu, kde jinde už máme vyhrát než na ledě Slavie? Máme co napravovat," naráží asistent Jaromír Kverka na již zmiňovanou poslední porážku s Mladou Boleslaví.

Jenomže chtít a moct je rozdíl. Energetiky svazuje velice špatná psychika všech hráčů. „Snažíme se na hráče působit a zvednout všem náladu. Během přestávky tým pracoval dobře a já jsem přesvědčený, že se to konečně někde projeví," přeje si Kverka.

Problémem karlovarského týmu je i ofenziva. „S tím se potýkáme dlouhodobě. Už na začátku sezony, kdy se tým skládal, jsme věděli, že tohle bude problém. Nicméně se snažíme na tom pracovat. Pořád dokola na tom děláme, ale stále to nemůžeme přenést do utkání. Během reprezentační přestávky jsme se koncovce také věnovali, ale pokud se podíváme na utkání s Mladou Boleslaví, tak jsme žádné možnosti neměli," povzdechl si.

Během tréninků na hráčích není vidět veliká skleslost. „Ale v tom utkání s Mladou Boleslaví to bylo jinak. Frustrace, odevzdanost a podrážděnost ze špatného výkonu. Na kluky padla deka. Možná by měl přijít nějaký impuls, ale ten očekáváme od starších hráčů. Nemyslím si, že nějaká bitka by nám pomohla více," dodal Kverka.