První třetina s Olomoucí přinesla galakoncert karlovarského mladíčka Filipa Veselého, který se měl na svědomí dvě branky a jednu asistenci. Další branku a jednu asistenci pak přidal kapitán Varů Michal Geier. 

Ve druhé třetině Žraloci přidali další tři branky, když o dvě z nich se postaral Radek Zelinka. Ve třetí třetině se dočkala brankové radosti i Olomouc, která obrala brankáře Sharks Bohumíra Macha o čisté konto, ale ten se mohl nakonec těšit se svými spoluhráči z vysoké výhry 7:1.

„Naše první lajna opět nezklamala. Prakticky, kde jsme skončili v loňské sezoně, tak jsme na to navázali, pro nás důležitá výhra,“ řekl po utkání kouč Varů Miroslav Hrbek.

SKV Sharks Karlovy Vary – SOHO Olomoučtí Kohouti 7:1 (3:0, 3:0, 1:1). Branky a nahrávky: 2. Veselý, 4. Veselý (Geier), 12. Geier (Veselý, Wágner), 21. Zelinka (Veselý), 23. Veselý (Geier), 27. Zelinka (Geier, Veselý), 44. Michalčín (Geier, Wágner) – 35. Jedlička (Večerek).

Tomáš Mariška, trenér HC Baník Sokolov.
Sokolov uspěl v Edenu. Slavii nasypal čtyři kousky a bral první tři body venku

Úvodní třetina, která se nesla v duchu reprízy loňského finále, přinesla dominanci karlovarského výběru, který si vystřelil náskok 5:0, když k němu přispěl třemi góly a jednou asistencí Filip Veselý. Ve druhé periodě sice hosté vstřelili dvě branky, ale Vary nezůstaly pozadu, když taktéž dvakrát skórovali.

Závěrečná třetině se již jen dohrávala a hráči Sharks brali vysokou výhru 8:2. „Na soupeře jsme od první minuty vlétli a prakticky bylo rozhodnuto po první třetině, kdy si zastřílela první lajna v čele s Filipem Veselým a poté vesměs zápas kontrolovali. Jsme spokojeni, na úvod jsme brali šest bodů,“ neskrýval Hrbek radost po povedeném víkendu.

SKV Sharks Karlovy Vary – SHK Lapp Zlín 8:2 (5:0, 2:2, 1:0). Branky a nahrávky: 2. Sedláček (Veselý), 3. Veselý (Geier, Michalčín), 5. Sedláček (Veselý), 6. Veselý (Zelinka), 10. Geier (Veselý, Zelinka), 25. Geier (Zelinka, Veselý), 30. Veselý, 45. Veselý (Wágner, Zelinka) – 22. Julina, 23. Hábl.

Para hokejisté SKV Sharks Karlovy Vary zahájí o víkendu cestu za obhajobou mistrovského titulu.
Para hokejisté Sharks zahájí doma cestu za obhajobou