Utkání jedenáctého kola extraligy staršího dorostu sehráli energetici v Mariánských Lázních, se kterými klub spolupracuje v oblasti mládeže. A propagace extraligového hokeje se Karlovarským povedla na výbornou. Proti vedoucímu celku tabulky sice nastoupili ve značně okleštěné sestavě, přesto nezměrnou bojovností dokázali získat všechny tři body. Nakonec se svěřenci Václava Eismanna (malé foto) radovali z těsného vítězství 4:3.

Vinou četných absencí nastupovali starší dorostenci ve značně improvizované sestavě do utkání proti vedoucímu týmu tabulky. V první části dokázali vstřelit dvě branky a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Do utkání energetici vložili obrovské úsilí a nasazení, důsledně se snažili dodržovat stanovenou týmovou taktiku, která byla založená hlavně na obraně středního pásma. To bylo znát především ve druhé části, ve které ale branku nevstřelili. Svěřenci Václava Eismanna drželi i Spartu daleko od své branky, a tak bylo jasné, že se rozhodne v poslední části, anebo až v nastavení.

Sparta měla i ve třetí třetině, jako po většinu utkání, optickou převahu, jenže větší talent hráčů soupeře nahrazovali karlovarští bojovníci maximální obětavostí. Týmový výkon podpořený jistým Fečem v bráně přinesl velice cenné tři body. Utkání hrané v Mariánských Lázních bylo velmi dobrou reklamou pro mládežnický hokej v Karlovarském kraji.
Jak už bylo napsáno, ze tří bodů se nakonec radovali Karlovaráci, když po brankách Zadražila, Táborského, Jirůška a Gombára zvítězili těsně 4:3.
HC Energie - HC Sparta 4:3
Třetiny: 2:2, 0:0, 2:1.
Branky Energie: Zadražil, Táborský, Jirůšek, Gombár. Asistence: Vrána 2, Csamango, Zadražil.