Místní Draky nakonec udolali poměrem 6:5.
První třetina začala pro hosty katastrofálně. Než se stačili rozkoukat, tak prohrávali 0:4, a to ještě neskončila ani sedmá minuta utkání. Jenomže svěřenci trenéra Martina Černého zabrali a do šestnácté minuty vyrovnali. V následující přesilovce domácí strhli vedení na svoji stranu a za tohoto stavu se šlo i do šaten.
Ve druhé třetině přestřelka nepokračovala. Hra se trochu uklidnila, ale stále se bojovalo. Jediný gól ve druhé třetině vstřelil Vojta Kopfstein, když vyrovnal na 5:5.
Rozhodnout tak musela třetí část. V té měli více štěstí hosté. Vyhráli tuto část 2:1, a celkově tak brali tři body za vítězství 7:6.
„Výborně zahrál Vojta Kopfstein, který zaznamenal hattrick. Jeho formace se podílela na čtyřech brankách. Dobře hrála i první formace. Každopádně musíme si dávat pozor na začátek utkání. Ten nám v Bílině hodně utekl a pak jsme měli co dělat, abychom náskok domácích stáhli,“ zhodnotil utkání kapitán ostrovského Realisticu Rudolf Mudra.

Draci Bílina - Realistic 6:7

Třetiny: 5:4, 0:1, 1:2. Branky: Kopfstein 3, Gerát, Louthan, Hromádka, Vrba. Asistence: Vrba 2, Záhora, Louthan, Orlich 2, Pazdera.
Sestava Ostrova: Buriánek - Hromádka, Mudra, Gerát, Orlich, Štěpina, Krýsl - Louthan, Záhora, Vrba - Pazdera, Vrána, Kopfstein - R. Černý ml, J. Florián, Kolkus. Trenér: M. Černý.
6. HC Draci Bílina⋌ 2 0 0 0 0 2 5:11 0
Ostatní výsledky: HC Draci Bílina - HC Realistic Ostrov 5:6, HC Roudnice n.L. - HC Lovosice 5:4, SK Kadaň B - HC Slovan Louny 3:5.