Na první branku se v KV Aréně nečekalo dlouho. Poprvé totiž posunul ukazatelem skóre v končící druhé minutě Filip Veselý, který uspěl z dorážky. Další úspěšnou dorážku přestavil v 8. minutě ve druhou branku Varů Lukáš Michalčín. Pak se Vary blýskly rychlým přečíslením, které gólově zakončil Filip Veselý.

Poté jakoby se Karlovy Vary uspokojily, a tak další branka byla k vidění až ve 24. minutě, kdy po spolupráci s Jiřím Bergerem docílil hattricku Filip Veselý. O minutu později utekli Sharks Jihočechům na rozdíl pěti branek, když se do statistik zapsal Patrik Sedláček. Další branky pak přidali karlovarští para hokejisté v závěrečné třetině.

Para hokejisté Sharks přivítají v bitvě o ligový trůn základní části v neděli 21. ledna od 12.15 hodin v KV Aréně Pardubice.
Výběr Sharks se postaví v KV Aréně Mustangům, V sázce bude para hokejový trůn

V rozmezí šesti minut přidal svůj druhý hattrickový počin Filip Veselý a následně udělal tečku za duelem v podobě deváté branky ve 42. minutě Jiří Berger. "Jihočechy podle očekávání pozvedli noví zahraniční hráči, ale kromě několika zaváhání jsme zápas udrželi pod kontrolou. Největším přínosem je, že velký prostor dostanou i jinak méně vytěžovaní hráči. Splnili jsme povinnost tří bodů, abychom si to v posledním kole mohli rozdat s Pardubicemi o první místo v základní části," připomněl šéf SKV Sharks Jan Chlubna nedělní zápas v KV Aréně, který odehrají Karlovy Vary od 12.15 hodin s Pardubicemi.

SKV Sharks Karlovy Vary – Motor sledge České Budějovice 9:0 (3:0, 2:0, 4:0). Branky a nahrávky: 2. Veselý (Karafiát), 8. Michalčín (Sedláček, Jeřábek), 9. Veselý (Kovářík, Berger), 24. Veselý (Berger), 25. Sedláček (Zelinka, Wágner), 35. Veselý (Zelinka), 38. Veselý (Zelinka), 41. Veselý (Kovářík, Zelinka), 42. Berger (Zelinka, Karafiát). Rozhodčí: Helecz, Suchý. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 26.