„Podle tabulky se může zdát, že se Spartě nedaří, ale je to tým, který se vždycky umí nabudit, se nemůže podceňovat,“ upozorňuje předseda SKV Sharks Jan Chlubna, že podcenění by se nemuselo Varům vyplatit. Sparta se totiž v novém ročníku výsledkově hledá, když ji překvapivě patří až předposlední sedmá příčka, přesto se v KV Aréně očekává tuhá bitva.

„Připomněl bych obrat Sparty s Olomoucí v sérii play-off o třetí místo. Spartu bych označil jako tým budoucnosti, má mladé hráče, kteří se neustále zlepšují, takže z naší strany musíme k zápasu přistoupit stoprocentně,“ upozorňoval šéf Sharks. První zápas odehrají Varáci v sobotu 28. října od 17.00 hodin v KV Aréně.

„Zápas navíc bude sloužit i jako učebnicový materiál pro rozvojový kemp nováčků a lehce pokročilých, který se právě bude konat v KV Aréně,“ narážel Chlubna na rozvojový kemp, který od čtvrtka do neděle premiérově hostí lázeňské město.

„Jeho účastníci budou sledováním ligového utkání sbírat další poznatky pro svůj vývoj,“ doplnil závěrem Chlubna. V neděli pak zamíří Sharks do Prahy, kde je bude čekat od 11.30 hodin odvetné utkání se Spartou.