Ve 39. a 40. kole nastoupí karlovarská Vlčí smečka ve vlastním prostředí a hostit bude v obou případech HK Riga. První utkání se hraje v pátek od 18 hodin. Druhé pak v sobotu a začíná o hodinu dříve.

„Chceme navázat na výsledky, které jsme měli před přestávkou," říká před restartem soutěže trenér Tomáš Mariška a pokračuje: „To znamená naším cílem je držet se na stejných pozicích v tabulce a vybojovat si tak co možná nejlepší postavení do play-off, které je naším cílem."

Jenomže Riga nepřijede už předem poražena. Jen tak body v KV Areně nenechá. „To je pravda. Proto budu vyžadovat po hráčích maximální nasazení a odhodlání zvítězit," pokračuje kouč.

Během volných dní neleželi hráči na gauči. Naopak. Trenéři jim připravili pořádný dril. „Připravovali jsme se po všech stránkách. Pracovali jsme jak na fyzické kondici, tak na herních dovednostech. A to ať už individuálních nebo například přesilových hrách," popisuje Mariška poslední měsíc a dodává: „Soutěž se pomalu blíží ke svému vrcholu a my jsme se snažili co nejlépe připravit."