Ve třetí minutě se vhazovalo před olomouckou svatyní a okamžitou střelou z vrcholu kruhu se prezentoval Zelinka. Jeho pokus vyrazil Černoch nad horní tyčku. O sedm minut později se akce Karlových Varů opakovala, avšak černá guma jen zacinkala o brankovou konstrukci. V závěru úvodní části se sám před brankou ocitl Wágner, ovšem zamířil jen do tyče.

Psal se čas 16:25, když Sharks poprvé skórovali! Pokus Radka Zelinky mířil do brankářova betonu, po němž se ale svezl k levé tyči – 1:0. Karlovarští dál pokračovali v aktivní hře, jenomže hostující gólman nejprve vyrazil Sedláčkovu střelu a následně si počíhal také na Veselého dorážku. Ve třiadvacáté minutě se za domácí obranou ocitl Mikuš, jenomže jeho zakončení proletělo kousek vedle brány.

Na konci pětatřicáté minutě se Západočeši definitivně uklidnili. Filip Veselý se šikovně proháčkoval mezi soupeři a následně našel otevřený kout v olomoucké kleci – 2:0. O šest minut později se před brankou ocitl Karel Wágner, jenž z předbrankového prostoru nedal Černochovi šanci zasáhnout – 3:0. Na další trefu se čekalo pouze jednačtyřicet vteřin. Druhou branku v utkání přidal Filip Veselý, jenž unikl hanácké obraně a střelou pod břevno se nemýlil – 4:0. V závěru utkání mohl o čisté konto přijít ještě karlovarský brankář Mach, který dělovku soupeře zlikvidoval betonem.

SKV Sharks Karlovy Vary – SOHO Olomoučtí Kohouti 4:0 (0:0, 1:0, 3:0). Branky a nahrávky: 17. Zelinka (Veselý), 35. Veselý (Geier), 41. Wágner, 42. Veselý (Sedláček, Zelinka). Rozhodčí: Helecz, Lengö. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 80. Sharks: Mach – Wágner, Zelinka, Haas, Jeřábek, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.