Podkrušnohorské derby pro litvínovskou Vervu

Karlovy Vary – Tak zase bez bodového zápasu. Hokejisté karlovarské Energie přivítali v 9. kole extraligy Vervu Litvínov a nakonec prohráli po nepřesvědčivém výkonu 1:3.

3.10.2016

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

První třetina přinesla jedinou branku. V přesilovce se trefil hostující Sörvik, který po asistencích Hanzla a Černého potrestal podražení Šidlíka.

Ve druhé dvacetiminutovce dokázali energetici vyrovnat krok se svým soupeřem, ale do šaten odcházeli opět s jednobrankovým mankem.

Nejprve se v přesilovce trefil Vojta Tomeček. Jenomže ve 35. minutě vypálil litvínovský Pavelka. Jeho rána se vznesla vysoko do vzduchu a jako padající list se snesla do brankoviště. Dezorientovaní obránci si pak puk srazili sami do sítě.

„Byl to hodně smolný gól, ale s tím se nedá nic dělat," smutně popsal rozhodující moment utkání asistent trenéra Mikuláš Antonik.

Jestli domácí příznivci doufali, že se výkon Energie ve třetí třetině zlepší, tak museli být zklamáni. Definitivní stopku domácím snahám o nějaký bodový úspěch vystavil Jakub Černý šikovnou tečí.

„Jsme velice zklamaní z toho, že se stále prohrává, a to to říkám ještě slušně," řekl po utkání zklamaný obránce Martin Rohan.

3.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
Limbo svou hudbou okouzlí dokonce i galerii.

Jazzfest uvede další koncert v Galerii umění Karlovy Vary

Futsal: Veteráni z Fut Fetu porazili mladíky karlovarské Slavie

Karlovarský kraj – Jako první na futsalové krajské scéně odstartoval během uplynulého týdne krajský přebor. Ten letos čítá sedm účastníků, kteří si to v jedenadvaceti kolech rozdají o vítěznou trofej.

III. třída: Sadov přestřílel tým Útviny a posunul se na druhé místo

Karlovarsko – Osmé kolo okresní fotbalové III. třídy přineslo vesměs vítěznou radost hostujících týmů, tedy až na dvě utkání. V prvním uspěly na domácím hřišti Potůčky, které v derby horalů porazily nedaleké Abertamy.

Akční Vladař podpoří místní projekty stovkami milionů

Karlovarsko - Po několikaletém úsilí má Místní akční skupina (MAS) Vladař schválenou strategii komunitně vedeného rozvoje. Jde o moderní trend v podpoře rozvoje venkovských oblastí a využití principu plánování tak zvanou metodou Leader.

Bečovu se víkend nepovedl, inkasoval 20 gólů

Karlovarsko – Nepovedený víkend. Ten si ´užili´v okresním přeboru fotbalisté bečovského Slavoje, kteří měli na programu hned dvě utkání.