První domácí zápas sehrají dnes od 18 hodin hokejisté Baníku Sokolov, kteří přivítají Stadion Litoměřice.

Oba celky v úvodním kole Chance ligy vyhrály. Sokolováci slavili výhru 2:1 v dalekém Havířově, Litoměřičtí urvali dva body na svém ledě proti Třebíči.
Fanoušci hornického celku jsou po výhře ve Slezsku pořádně natěšeni, co jejich nový tým, pod novým koučem Tomášem Hamarou, předvede. Cíl je tak pro domácí mužstvo jednoznačný. „Určitě chceme zopakovat hru, kterou jsme se prezentovali v Havířově, samozřejmě zvítězit a bavit diváky,“ říká jednoznačně kouč Baníku Tomáš Hamara.

Stadion Litoměřice sokolovský trenér dobře zná z minulého ročníku Chance ligy i z přípravného utkání před sezonou, ve kterém jeho svěřenci mezi litoměřickými mantinely prohráli 6:2. „Mají tam několik reprezentantů do dvaceti let, mají tak výborný pohyb, jsou aktivní, snaží se napadat ve dvou,“ odkrývá své poznatky Hamara.

To znamená pro baníkovce jasný úkol. „Dostávat puky rychle z pásma a tlačit se do zakončení,“ velí trenér Sokolova.

Nejistý je v černo-žlutém dresu start jedné z letních posil, obránce Jan Pohla, který kvůli nemoci chyběl již v Havířově. „Sestava by měla být stejná jako v prvním utkání, možná s drobnými změnami podle momentálního zdravotního stavu hráčů,“ prozrazuje na závěr Tomáš Hamara.

INFORMACE PRO DIVÁKY

Základní cena vstupného činí v Sokolově 100 Kč. Děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P mají vstup zdarma. Další slevy neplatí.

Na utkání budou vpuštěni pouze diváci se zakrytými horními cestami dýchacími. Pokud přijdete bez roušky, nemusíte se strachovat, zdarma si ji můžete vyzvednout v pokladně, a to dokonce s klubovým symbolem.

Diváci jsou také povinni dodržovat rozvržení sektorů a není dovoleno mezi nimi přecházet.

HC Baník Sokolov žádá návštěvníky o dodržování pravidel. Děkujeme!