Parahokej Havířov – SKV Sharks Karlovy Vary 1:9 (0:1, 1:3, 0:5). Branky a nahrávky: 24. Fojtík (Ingo) – 4. Sedláček (Veselý), 19. Geier (Veselý), 22. Zelinka (Geier), 30. Sedláček (Wágner), 32. Zelinka (Wágner, Geier), 33. Sedláček (Veselý), 40. Geier (Wágner, Sedláček), 42. Sedláček (Veselý), 43. Kovářík (Veselý). Rozhodčí: Škuta, Novák. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Karlovy Vary: Mach – Vágner, Zelinka, Haas, Michalčín, Jeřábek, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.

 „V pět hodin ráno nás čekalo překvapení v podobě poruchy autobusu,“ vracel se šéf karlovarského SKV Sharks Jan Chlubna k nepříjemnosti, která Sharks potkala před přesunem do Moravskoslezského kraje.

„Místo poklidné cesty jsme museli sednout do aut a po vlastní ose dojet pět set kilometrů do Havířova,“ narážel Chlubna na prvního soupeře, se kterým se jeho tým střetl. Vše však dobře dopadlo a autobusová patálie nezabránila lídru tabulky ze západu Čech k udržení neporazitelnosti, když Sharks porazili Havířov vysoko 9:1.

„Možná i proto jsme měli malinko pomalejší start, ale naši převahu se nakonec podařilo vyjádřit i brankově,“ narážel šéf Žraloků především na třetí třetinu, kterou jeho tým přetavil ve svou exhibici, když ji vyhrál 5:0.

Velkou zásluhu opět na tom měly karlovarské mladé pušky, když čtyřmi kousky k vysoké výhře přispěl útočník Patrik Sedláček a pěti asistencemi se blýskl Filip Veselý. 

Hledáme nejsympatičtější fotbalový klub.
ANKETA: Zvolte nejsympatičtější fotbalový klub okresu Karlovy Vary za rok 2022

Poté se přesunul karlovarský výběr do Ostravy, kde se mu postavili tamní Flamingos. I v této bitvě Sharks potvrdili své kvality, když dosáhli na výhru 7:0, pod kterou se podepsal pěti zásahy mladíček Filip Veselý a také kapitán Žraloků Michal Geier, který vstřelil jednu branku a na další dvě svým spoluhráčům přihrál.

Tabulka České para hokejové ligy.Tabulka České para hokejové ligy.Zdroj: Daniel SeifertSharks tak udrželi v základní části svou neporazitelnost, když mají na kontě úctyhodných pětatřicet bodů za dvanáct vítězství, čímž si navíc zajistili jako první tým účast v semifinále ligy, které odehrají o víkendu 18. a 19. února v Karlových Varech.

Předtím však čeká karlovarský klub závěr základní části, ve kterém nejprve přivítá v lázeňském městě Motor České Budějovice, nad kterým slavil v prvním vzájemném duelu vysokou výhru 30:1, a poté poměří své síly s celkem Pardubic, nad kterými slavil výhru 9:1.

Flamingos Ostrava – SKV Sharks Karlovy Vary 0:7 (0:2, 0:5, 0:0). Branky a nahrávky: 3. Veselý, 7. Veselý (Geier), 19. Veselý, 22. Veselý, 22. Wágner (Geier, Sedláček), 26. Geier, 30. Veselý. Rozhodčí: Kafka, Hladík. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Karlovy Vary: Mach – Wágner, Zelinka, Haas – Michalčín, Jeřábek, Geier, Veselý, Kovářík, Sedláček, Karafiát.