Cíle pro obě utkání je jasný. Energie musí naplno bodovat. „My si po té první domácí ztrátě s Třincem nemůžeme dovolit rozdávat další body. Nečeká nás nic jednoduchého. Litvínov je v pohodě. Nějaké body už posbíral, takže bude hrát v klidu a bude vyčkávat na svojí šanci. My budeme hrát a já jen doufám, že neuděláme žádné hloupé chyby, tak jako to bylo v posledním zápase se Slavií," přeje si na úvod asistent na lavičce A týmu Martin Pešout.

Jenomže, když utkání nevyhraje formace Lukáše Pecha s Kumstátem a Zaťovičem na křídlech, tak zápas Energie jednoduše nezíská. To je holá skutečnost. „My se musíme zaměřit na to, aby i ty další dvě formace také dokázaly bodovat a nepohybovaly se v minusových číslech. Tento fakt je tady už druhou sezonu a úkolem trenérů je sestavit ty další dvě pětky tak, aby i ony střílely góly," pokračuje Pešout.

Co se týče samotného utkání s Litvínovem, tak zatím není jasné v jaké sestavě Energie nastoupí. „Opět máme potlučené nějaké hráče. Sportovní manažer se momentálně pokouší najít někoho, kdo by nám vypomohl, takže zatím nemohu říci, jak budeme hrát," vysvětluje asistent Martin Pešout.