Hokejisté ostrovského Realisticu hostili v posledním kole Krajské hokejové ligy Ústeckého kraje Slovan Louny. I když chtěli maximálně uspět, nakonec získali pouze jeden bod, a to za porážku 4:5 po nájezdech.

Úvodní část vyhráli hosté 3:2, ale do vedení šli rychle domácí. „Dali jsme dva rychlé góly a to nás trochu uspokojilo,“ ohlížel se za utkáním René Hromádka.

Jenomže Slovan se vzchopil, a nejenže vyrovnal, ale do konce první části šel i do vedení. Když se prosadil ve druhé části Zetka, tak už vedl rozdílem dvou branek.

„Během přestávky trenér zredukoval sestavu a nakonec se to vyplatilo. Hráli jsme na dvě obrany a necelé tři útoky. Prosadili se Majer a Pazdera, který vyrovnal,“ přidal Hromádka.

Vítězný gól ale nepadl, a tak musely o osudu utkání rozhodnout samostatné nájezdy. „Hosté se dokázali prosadit ve všech třech případech. My jsme jednou nedali, a bylo rozhodnuto,“ dodal kapitán ostrovského Realisticu, který tak ztratil další body.

HC Realistic Ostrov - HC Slovan Louny 4:5 sn (2:3, 0:1, 2:0). Branky: Majer, Kopfstein, Gerát, Pazdera - Szakal, Derfler, Zetka, Vojtěchovský, nájezd Princ. Rozhodčí: Liška, Fagan, Hynek. Vyloučení: 8:10. Využití: 0:2. Střely: 52:36. Diváci: 120.
Ostrov: Buriánek - Hromádka, Gerát, Orlich, Škornička, Krýsl, Kolkus - Majer, Louthan, Vrba - Kopfstein, Vrána, Pazdera - Dvořák, Záhora, R. Černý ml.. Trenéři: Sapoušek, M. Černý. Vedoucí: R. Mudra.
Louny: Turza – Princ, Boublík, Červíček, Vavrica, Křivka - Mistoler, Derfler, Szakal - Vojtěchovský, Šedivý, Prokeš - Zetka, Svoboda, Petrlík.