V sobotu 27. února čeká Sharks v Ostrově od 16.00 hodin souboj s třetím týmem tabulky, a to SHK Pardubice Auto IN. V prvním vzájemném duelu Varáci dosáhli po nervydrásajícím průběhu na vítězství 5:4. Právě Pardubičáci ztrácejí v tabulce na Varáky šest bodů, což přinese do utkání pořádný sledge hokejový náboj.

„Duel s Pardubicemi bude klíčový, pokud ho zvládneme vítězně, hodně se přiblížíme finále, v opačném případě tomu bude naopak. Nemůžeme ztrácet body, proto věřím, že zápas vyhrajeme, a tím se zklidníme před duelem se Spartou," míní hrající trenér Sharks Jiří Berger.

Duelu s Pardubicemi pak bude předcházet od 15.30 hodin charitativní akce ve spolupráci s městem Ostrov a kabelovou televizí Ostrov, když k vidění bude utkání mezi reportéry ČT a známými osobnostmi města Ostrov. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude předán Terezce Galáskové z Ostrova. „Chtěli bychom všechny pozvat na zajímavou podívanou, při které mohou pomoci dobré věci," vzkazuje široké veřejnosti Berger.

V neděli 28. února od 11.30 hodin se pak představí v Ostrově čtvrtý tým ligové tabulky Sparta Praha. Pražáci jako první dokázali v prvním měření sil týmu Sharks sebrat body, když prohráli až po samostatných nájezdech 2:3. „Samozřejmě budeme chtít uspět na sto procent, ale jak jsem řekl, vše se bude odvíjet od utkání s Pardubicemi, proto věřím, že oba zápasy zvládneme vítězně, a tím se přiblížíme nejen finále, ale také titulu," podotkl závěrem hrající kouč Sharks.