Sharks se přiblížili účasti v super finále

Karlovy Vary, Studénka – Splněno. Tedy alespoň první krok. V rámci devatenáctého kola České sledge hokejové ligy se přiblížili hráči karlovarského SKV Sharks ligovému super finále. V sobotu totiž uspěli na zimním stadionu ve Studénce, kde dosáhli na výhru 7:2, o kterou se vesměs zasloužili reprezentanti v barvách Sharks.

15.3.2016

Michal Geier, útočník SKV Sharks K. VaryFoto: Deník/Daniel Seifert

Na první branku se čekalo na zimáku Studénky pouze do druhé minuty, kdy v gólovou radost týmu ze západu Čech proměnil Jiří Berger spolupráci s Michalem Geierem.

Domácí hráči však neponechali nic náhodě a v 9. minutě bylo zásluhou přesné trefy Hornicha srovnáno. Další branky padaly ve druhém dějství. V 19. minutě šli Karlovaráci opět do vedení, když spolupráci reprezentačního triumvirátu brankově zúročil obránce Miroslav Hrbek.

O minutku později, tedy ve 20. minutě, odskočili Sharks domácímu celku o dvě branky, když se do střeleckých statistik zapsal po individuální akci Michal Geier.

Ve 27. minutě přidal hbitý útočník Karlových Varů Michal Geier svou druhou branku v utkání, když mu gólově namazal Jiří Berger. Sharks si nechali střeleckou munici i do třetí třetiny.

Ve 36. minutě docílil po souhře s Hrbkem hattricku Michal Geier a v téže minutě skóroval i karlovarský obránce Marek Schneider. Pak se ale radovali ze vstřelené branky i domácí hráči, za které se zapsal do střelecké listiny Flis.

Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před koncem duelu, tedy ve 43. minutě, střelecky naladěný kanonýr Michal Geier.

HC Sledge Studénka – SKV Sharks Karlovy Vary 2:7 (1:1, 0:3, 1:3). Branky a nahrávky: 9. Hornich (Flis, Kudrna), 37. Flis – 2. Berger (Geier), 19. Hrbek (Berger, Geier), 20. Geier, 27. Geier (Berger), 36. Geier (Hrbek), 36. Schneider (Berger), 43. Geier (Hrbek, Wágner). Rozhodčí: Rapák. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Diváci: 26.
HC Sledge Studénka: Kudela – Kudrna, V. Kudela, Hornich, Flis, Mlčák, Filipowski, Chodurek, Steněk, Kartosz, Prostředník, Žák. Trenér: Šopík Jan.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Wágner, Berger, Geier, Schneider, Haas, Janko, Kovařík. Trenér: Berger Jiří.

15.3.2016

Jan Kopál, mluvčí karlovarského magistrátu

OTÁZKA PRO: Jana Kopála, mluvčího magistrátu města

Rostliny konopí na zahrádce v Karlových Varech.
4

Na zahradě pěstovala marjánku. Ale bylo jí asi více než dost

Obchodní akademie oslavila 80. narozeniny

Karlovy Vary - Obchodní akademie v Karlových Varech oslavila v těchto dnech významné jubileum 80. výročí založení.

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.