Všechna zvládli Karlovaráci vítězně a s plným bodovým počtem, to jest dvanácti bodů, se zaslouženě vyhřívají na první příčce tabulky. Naposledy Žraloci vylovili šest vítězných bodů po dlouhém výletu.

„Samozřejmě jsme si přáli úspěšně vstoupit do nového ročníku, ale tohle jsme nečekali. Zvláště si pak ceníme skalpu Zlína, který jsme dlouhá léta nemohli porazit," načal své bilancování karlovarský hrající trenér Jiří Berger.

Nejdříve se Varáci představili za hranicemi, přesněji v Rakousku, kde přichystali první prohru v lize nováčku z Warriors Vídeň, kde dosáhli na výhru 8:0.
„Nevěděli jsme, co od utkání čekat, proto jsme si řekli, že budeme hrát zodpovědně. Od úvodních minut se prakticky hrálo na jednu branku, když na našeho brankáře šla za celé utkání pouze jedna střela. Domácí pak několikrát podržel brankář, jelikož výsledek mohl být podstatně vyšší," míní Berger.

Druhou výhru si pak připsali na českém území, a to v Soběslavi, kde pokořili v poměru 7:1 České Budějovice. „V tomto utkání jsme nastupovali v roli favorita, což jsme i na ledě potvrdili. Šanci opět dostali všichni hráči a my si mohli vyzkoušet různé posty či herní varianty," pochvaloval si nad druhou výhrou Berger.

Sám ale ví, že nejtěžší zápasy má jeho tým teprve před sebou. „Měli jsme vcelku dobré rozlosování na úvod, ale před sebou máme o hodně těžší zápasy, takže musíme zůstat při zemi a makat zápas od zápasu," krotil nadšení závěrem Berger.