Svěřenci hrajícího kouče Jiřího Bergera totiž postupně brali výhry nad Dolným Kubínem, Zlínem, Vídní, Českými Budějovicemi a Litvínovem. „Tato utkání jsou už za námi, musíme koukat na zápasy před námi. V těch se bude lámat pověstný chléb," míní trenér Sharks Jiří Berger.

A ví proč. Jeho žraločí výběr totiž čeká náročná mise, která může rozhodnout o dalším dění v tabulce. „Teď nás čekají velmi náročná utkání, ve kterých chceme potvrdit naši pozici v tabulce, a pokud možno udržet naši úspěšnou sérii," přeje si Berger.

Jenže nejdříve budou muset zvládnout dva náročné zápasy. Ten první odehrají v sobotu 21. listopadu na zimním stadionu v Pardubicích, kde se utká Sharks od 16.45 hodin s tamním SHK, kterému patří v tabulce průběžná třetí pozice s tříbodovou ztrátou právě na karlovarský tým.

„Jak jsem řekl, musíme odehrané zápasy hodit za hlavu a zaměřit se na ty před námi. Bude to náročné utkání, jelikož Pardubice patří k favoritům soutěže, navíc se jim až na prohru se Zlínem daří, proto musíme jít do zápasu s pokorou," podotkl k prvnímu utkání Berger.

To druhé pak nasměruje Sharks do hlavního města, přesněji na zimní stadion Neratovic, kde se postaví v neděli 22. listopadu Karlovarákům od 13.45 hodin pražská Sparta, která se drží na páté příčce.

„Opět to nebude nic jednoduchého, i když Sparta dvakrát v letošním ročníku prohrála. Stále patří k sledge hokejové špičce a my podle toho musíme k utkání přistoupit," uzavřel karlovarský trenér.