O víkendu navíc v rámci dohrávky čtvrtého kola Karlovaráci zažili v Hokejovém centru Pouzar v jižních Čechách pořádné sledge hokejové gólové peklo, když v řádně okleštěné sestavě tamnímu českobudějovickému Motoru podlehli vysoko 3:12.

Na první branku duelu si musela počkat patnáctka fanoušků do 5. minuty, kdy Zdeněk Klíma překonal v přesilové hře po vyloučení Bergera gólmana Varů Bohumíra Macha. Než se varský výběr stačil z inkasované branky vzpamatovat, prohrával podruhé, když v 6. minutě projel útočným pásmem Zdeněk Klíma, který svou individuální akci proměnil ve svou druhou branku. V 8. minutě se měnilo skóre potřetí, když se po rychlém brejku gólově prezentoval českobudějovický Kai Habeller. Jihočeši byli rázem na koni a svou převahu vyjádřili ve 12. minutě dalšími dvěma góly. Nejdříve propálil úspěšně z modré čáry vše, co mu stálo v cestě, Sandro Kalegeris a ve stejné minutě pak proměnil trestné střílení za držení Wágnera Zdeněk Klíma, který tak docílil hattricku.

A pro barvy karlovarského Sharks bylo ještě hůře. Ve 13. minutě zvýšil na rozdíl šesti branek svou druhou trefou Sandro Kalegeris. O minutu později se dočkali brankové radosti i Karlovaráci, přesněji Václav Kovařík, ale poslední gólové slovo v první třetině měli domácí, když devět vteřin před první sirénou si najel Zdeněk Klíma do útočného pásma a kličkou do protipohybu překonal brankáře Varů Macha posedmé.

I vstup do druhé třetiny měli lepší Jihočeši, kteří v 16. minutě navýšili své vedení Sandro Kalegerisem, který tak jako druhý hráč Českých Budějovic zkompletoval hattrick. Pak přišli na řadu Žraloci. ve 21. minutě se střelecky zaskvěl Jiří Berger a ve 25. minutě se prezentoval úspěšnou trefou Karel Wágner, který tak gólově zakončil druhou třetinu.

V závěrečném dějství pak přidaly České Budějovice další čtyři trefy, když všechny měly jednoho jmenovatele Sandro Kalegerise, který tak uzavřel skóre na konečných 12:3.

Motor České Budějovice (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 12:3 (7:1, 1:2, 4:0). Branky a nahrávky: 5. Klíma (Habeller), 6. Klíma (Kalegeris), 8. Habeller (Kalegeris, Klíma), 12. Kalegeris (Klíma), 12. Klíma (TS), 13. Kalegeris, 15. Klíma (Habeller, Dvořák), 16. Kalegeris (Habeller), 32. Kalegeris (Habeller), 36. Kalegeris (Habeller), 40. Kalegeris (Klíma), 45. Kalegeris (Klíma) – 14. Kovařík (Wágner), 21. Berger, 25. Wágner (Berger). Rozhodčí: Horáček – Němec, Loucký. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Diváci: 15.
Motor České Budějovice (sledge): Švec – Ebendorfer, Klíma, Kalegeris, Kalina, Dvořák, Habeller.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner, Michalčín, Volf, Jeřábek, Haas, Kovářík, Karafiát.