V prvním duelu se představila varská para hokejová družina v souboji se SOHO Olomoučtí Kohouti v Břeclavi. První třetina sice gól nepřinesla, ale o zajímavé šance na obou stranách nouze rozhodně nebyla.

Fotbalisté Chodova předvedli v Nejdku dokonalý obrat, nakonec vyhráli 4:3.
FOTOGALERIE: Gólový obrat v Nejdku. Chodov udržel první příčku

Skóre utkání v úvodu druhé třetiny otevřel karlovarský kapitán Michal Geier, a o pár minut později navýšil náskok Varů Filip Veselý. Naděje na možný obrat nastala v polovině poslední patnáctiminutovky, kdy se o první gól Hanáků postaral Radim Mikuš.

Možné pomyšlení na srovnání překazil dvě minuty před koncem svou druhou brankou Michal Geier, který definitivně rozhodl o vítězství Západočechů.

SOHO Olomoučtí Kohouti – SKV Sharks Karlovy Vary 1:3 (0:0, 0:2, 1:1). Branky a nahrávky: 39. Radim Mikuš (Novák, Jedlička) – 17. Geier (Wágner), 20. Veselý (Zelinka), 44. Geier (Zelinka, Berger). Rozhodčí: Holub, Volf. Vyloučení: 5:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 25.
SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička, Kardoš – Fojtík, Hlinka, Strašák, Zajan, Novák, Rozkopal, Radek Mikuš, Buriánek, Klima, Večerek, Radim Mikuš, Rumplík.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Zelinka, Nejedlý, Haas, Wágner – Berger, Veselý, Kovařík, Geier, Sedláček, Karafiát.

Na pardubickém stadionu musely Karlovy Vary dvakrát dohánět jednobrankové manko, když se duel proměnil v souboj kanonýrů v podání pardubického Pavla Kubeše a karlovarského Michala Geiera.

Nakonec duel skončil v řádné hrací době 2:2, kdy branky domácích obstaral Kubeš, za hosty pak oplácel stejnou mincí Geier.

Ostrov zvládl důležitý souboj s Benešovem, vyhrál 3:0.

O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, které vyhrály v poměru 3:0 Karlovy Vary, a získaly tak druhý bod.

SHK Mustangové AUTO IN – SKV Sharks Karlovy Vary 2:3 sn (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0). Branky a nahrávky: 9. Kubeš (Doležal), 27. Kubeš (Motyčka) – 17. Geier, 42. Geier (Sedláček) – rozhodující nájezd Wágner. Rozhodčí: Mariánus, Landsmann. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 30.
SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Kvoch, Kubeš, R. Buhr – Neuman, Motyčka, Kolek, Raška, V. Buhr, Doležal, Kořínek, Vlasák.