Diváci viděli utkání, kde šance střídala šanci. Ale na konci se může radovat jen jeden. A to byli sešívaní, když vyhráli 3:5.

Energie na začátku první části prohrávala 0:1, když se prosadil Vondrka. Vyrovnání zařídil ve 2. minutě Skuhravý. Do přestávky padly ještě dvě branky. Nejprve dal gól Jašin. Vyrovnání zařídil Hruška.

Ve druhé části stříleli góly jen hosté. Endál a Doležal vyhnali Sáblíka na střídačku a do hry musel Mensator. Karlovaráci Slavii ve třetí třetině zatlačili, ale branka padla na druhé straně. Postaral se o ni Vondrka. Snížit se podařilo Skuhravému v 55. minutě. To ale bylo z domácí strany vše, a Energie tak prohrála 3:5.

Energie K. Vary – Slavia Praha 2:5

Třetiny: 2:2, 0:2, 1:1. Branky a nahrávky: 2. Skuhravý (Kumstát), 16. Hruška (Zaťovič), 55. Skuhravý (Kokko) – 1. Vondrka (Špelda, Kadlec), 11. Jaškin, 25. Endál (Žižka), 37. Doležal (Jelínek), 46. Vondrka (Pospíšil). Rozhodčí: Hribik, Blecha – Kostka, Bláha. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváci: 4575.

K. Vary: Sáblík (37. Mensator) – Nosek, Čutta, Gřegořek, Sloboda, Parýzek, Kokko, Dobroň, Hájek – Melenovský, Skuhravý, Kumstát – Zaťovič, Pech, Hruška – Sailer, Dej, Skladaný – Hřebejk, Klíma, Cyganov. Trenér: Stavjaňa.
Slavia: Kopřiva – Kadlec, Špelda, Žižka, Roth, Vašíček, Kuboš, Kolařík – Vondrka, Růžička ml., Pospíšil – Tomica, Holec, Svoboda T. – Štefanka, Krenželok, Jaškin – Endál, Doležal, Jelínek. Trenér: Růžička st.