Karlovaráci se po sobotní výhře přesunuli na jih Čech, přesněji do Českých Budějovic, kde se v tamní Budvar Areně střetli s Motorem. Svěřenci hrajícího trenéra Jiřího Bergera navíc plnili na jihočeském ledě roli favorita, což také potvrdili, když dosáhli na vítězství 3:0, o které se opět zasloužil především kapitán Michal Geier, který dvakrát skóroval, třetí zásah pak měl na svědomí Karel Wágner.

Varský výběr se tak vyšvihl se čtyřmi výhrami do čela tabulky, na druhém místě se pak drží s jednobodovou ztrátou výběr Studénky, třetí je Zlín.

V Budvar Areně první gólově zahrozili domácí, kapitánem Davidem, ale jako první se radovali ze vstřelené branky hosté z lázeňského města, a to v 10. minutě, když si Karlovy Vary vytvořily tlak, který korunovaly brankou, o kterou se zasloužil kapitán Sharks Michal Geier, který brankově zúročil spolupráci s Jiřím Bergerem.

Podruhé se varský výběr radoval v závěru první třetiny, a to tři sekundy před jejím vypršením, když se po buly trefil do českobudějovické svatyně střelecky disponovaný Geier.

Druhou třetinu načali lépe hosté, když střelu Jiřího Forga zastavilo břevno. Poté sice domácí dosáhli gólu, ale ten nebyl uznán za postavení útočícího hráče v brankovišti.

Definitivně srazil Budějky do kolen v závěru druhé třetiny Karel Wágner, který bleskově využil přesilovou hru Sharks. V závěrečném dějství si už hosté z lázní zápas pohlídali a odvezli si cennou výhru.

Motor České Budějovice (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 0:3 (0:2, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 10. Geier (Berger), 15. Geier, 30. Vágner.  Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1.

Motor České Budějovice (sledge): Ossmitz (Švec) – Ebendorfer, Butcher, Klíma, Kalegeris, Haindl, Kalina, David.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Wágner, Geier, Forgo, Berger, Janko, Karafiát, Kovářík, Haas.