Velkolepě. Tým z lázeňského města nejdříve uspěl ve Vídni, kde deklasoval tamní Warriors. O den později si stejně počínal již na českém území, přesněji na zimním stadionu v Soběslavi, kde ovládl duel s týmem Českých Budějovic, který porazil vysoko 7:1.

Ve čtvrtém utkání tak Varáci dosáhli na čtvrtou výhru a v ligové soutěži ještě neokusili hořkost bodové ztráty, a kralují tak průběžné tabulce. Než se domácí borci pořádně na ledové ploše rozehřáli, tak prohrávali.

Ve třiapadesáté minutě totiž poslal tým z lázní do vedení přesnou ranou Jiří Forgo. O sedm minut později fanoušci Sharks slavili druhou branku, kterou měl na svědomí obránce Luboš Nejedlý. První třetinu pak brankově uzavřel hrající kouč v dresu Sharks Jiří Berger.

To druhá třetina už byla gólově o něco slabší, jelikož v ní padl pouze jeden gól, který měl na svědomí Jiří Forgo. Právě Forgo si na začátku závěrečné třetiny připsal na svůj střelecký účet třetí zásah, čímž zkompletoval svůj hattrick. Ve 39. minutě zvýšil vedení týmu z města minerálních pramenů obránce Miroslav Hrbek, který upravil ukazatel skóre na šestibrankový rozdíl. 

Poté se dočkali brankové radosti i Jihočeši, za které obstaral alespoň čestný úspěch David. Vítěznou tečku za utkáním pak udělal v podobě své druhé trefy v duelu karlovarský forvard Jiří Berger.

SHC Kings České Budějovice – SKV Sharks Karlovy Vary 1:7 (0:3, 0:1, 0:3). Branky a nahrávky: 42. David – 1. Forgo, 8. Nejedlý, 13. Berger, 30. Forgo, 32. Forgo, 39. Hrbek, 44. Berger. SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, Berger – Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Janko, Kovářík.