Do utkání naskočili hráči Sharks velmi dobře, když šli ve 4. minutě do vedení, to Karel Wágner vyhrál buly před Drahým a Jiří Berger zacloněnou střelou překvapil pardubického brankáře. Poté však pomalu a jistě začali řádit na ledové ploše hosté, zejména pak rychlík Bernhard Hering. Ten v závěru první třetiny také srovnal ukazatel skóre, když se projel od vlastní modré čáry až před karlovarského brankáře Macha, a i když stínován, přesnou střelou vyrovnal. V prostředním dějství pak Pardubičáci přidali druhou branku, přesně ve 22. minutě, kdy ztratili puk Varáci ve svém obranném pásmu, za což je potrestal brankou Bernhard Hering. V závěrečné třetině se karlovarský výběr snažil vstřelit vyrovnávací branku, ale to už se mu nepovedlo, a tak si připsal na konto první prohru v soutěži.

SKV Sharsk Karlovy Vary – SHK Mustangové AUTO IN 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 4. Berger (Wágner) – 15. Hering (Doležal), 22. Hering (Kolek). Rozhodčí: Suchý, Červenka. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Diváci: 23.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý, Wágner, Forgo, Berger, Karafiát, Kovářík, Haas, Schneider.

SHK Mustangové AUTO IN: Drahý (Boček) – Kolek, J. Kubeš, Michalec, Horníček, P. Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, R. Buhr, Chudomský.