Víkend byl v jejich podání, dá se říci, že výjimečný. Ve třetím dvoukole E.P.C. Management České sledge hokejové ligy si totiž vystřihli například jednu velkou premiéru, úspěšně. Představili se poprvé v KV Areně, kde na chvilku vystřídali hokejisty karlovarské Energie, která válčí ve WSM lize. Soupeřem jim byli Olomoučtí Kohouti, kteří nakoenc odjeli s porážkou 0:4.
„Samozřejmě jsme rádi, že jsme si připsali na účet první vítězství v základní části, navíc v KV Areně, ale na druhou stranu soupeři chybělo hned několik hráčů, a to se promítlo i do utkání,“ hasil vítěznou euforii trenér karlovarských Sharks Miroslav Hrbek. Karlovarští sledge hokejisté vyhráli první třetinu brankou Jeřábka, další tři pak přidali až v závěrečné třetině, když se dvakrát zapsal do střelecké listiny Berger a jednou pak Geier. „Z naší strany to byl průměrný výkon, ale jak jsem řekl, jsme rádi, že jsme si připsali první výhru,“ skromně poznamenal Hrbek. O den později se Sharks představili na svém domovském stadionu v Ostrově, kde přivítali druhý tým tabulky Pardubice. „Věděli jsme, že to bude těžké utkání, což se také potvrdilo,“ narážel karlovarský trenér na prohru svého výběru 4:6.

Hostům vyšel dokonale vstup do utkání, kdy si během prvních deseti minut vytvořili tříbrankový náskok a Sharks byli zralí na ručník. „Všechno bylo špatně, proto jsme si po třetí brance vyžádali oddechový čas,“ zlobil se Hrbek. Oddechový ´průvan´v podání Karlovaráků přinesl jeden neuvěřitelný moment, kdy během 48 vteřin dokázal smazat tříbrankové manko kapitán Karlových varů Michal Geier, který si tak připsal na účet nejrychlejší hattrick v historii sledge hokejové ligy.
„Pardubice po vstřelené třetí brance se vytahovaly před naši branku a zapomínaly na obranu. My toho dokázali brankově využít, když jsme třikrát během 48 vteřin skórovali, hattrickem k tomu přispěl Míša Geier. Tento počin je zcela jistě nepřekonatelný,“ nevěřícně kroutil hlavou Hrbek.

Nerozhodný stav panoval na ostrovském zimním stadionu i po druhé třetině, kdy se počtvrté do statistik zapsal Geier, na straně Pardubic pak Pavel Kubeš. Další branky pak padaly ve třetí třetině, kdy Pardubice dvěma zásahy rozhodly o své zasloužené výhře.

„Pardubice byly lepší po celé utkání, když nás v některých pasážích doslova mlely. Na druhou stranu nám chyběli zranění nebo nemocní hráči a to se promítlo i do utkání. Musíme také nabrat fyzičku, v tom máme velké nedostatky, a pokud stále pomýšlíme na lepší postavení v tabulce, musíme do toho dát vše,“ dodal Hrbek.

SKV Sharks K. Vary – SOHO Olomoučtí Kohouti 4:0 (1:0, 0:0, 3:0). Branky a nahrávky: 8. Jeřábek (Kovařík, Geier), 35. Geier, 41. Berger, 42. Berger. Rozhodčí: Červenka – Hanák, Motl. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 50.
SKV Sharks K. Vary: Mach – Wágner, Nejedlý – Volf, Berger, Jeřábek, Haas, Kovařík, Geier, Karafiát.

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Mikuš Radek, Kardoš, Stašák – Veselý, Mikuš Radim, Pabst, Jedlička.
SKV Sharks K. Vary – SHK Mustangové AUTO IN 4:6 (3:3, 1:1, 0:2). Branky a nahrávky: 10. Geier (Jeřábek), 10. Geier (Nejedlý), 10. Geier (Wágner), 22. Geier (Karafiát) – 8. Hering, 9. Michalec (Motyčka), 10. Doležal (Kubeš), 19. Kubeš (Michalec, Hering), 32. Hering (Michalec), 43. Kubeš (Hering). Rozhodčí: Bubeliny, Helecz. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 40.

SKV Sharks K. Vary: Mach – Wágner, Nejedlý, Volf, Berger, Jeřábek, Haas, Kovářík, Geier, Karafiát.
SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Kolek, Štěpják, Kvoch, Michalec, Horníček, Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, R. Buhr, Chudomský.