Tento víkend se tedy ponese v rámci závěrečných bojů ligové soutěže v duchu oslav a smutku. Vše odstartuje v sobotu 19. března v 10.00 hodin na zimním stadionu v Neratovicích, kde se utkají v souboji o bronzové medaile hráči pražské Sparty a Pardubic.

V neděli 20. března pak přijde na program zlatý sledge hokejový hřeb, o který se postarají dva nejlepší celky základní části, a to LAPP Zlín a SKV Karlovy Vary. Tyto týmy se budou rvát ve zlínské PSG Areně od 10.00 hod. o mistrovský titul.

Obě utkání, ve kterých bude v sázce ligové zlato či bronz, se hrají na jedno utkání. V případě nerozhodného výsledku po 45 minutách základní hrací doby následuje prodloužení 5 minut, hrané čtyři proti čtyřem s náhlou smrtí.

V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následují tři série samostatných nájezdů a dále po jednom nájezdu do rozhodnutí. V superfinále budou plnit roli favorita hráči Zlína, kteří se mohou spolehnout na domácí prostředí, ale hráči Sharks několikrát ukázali, že Zlín není nad jejich síly, jen jim chyběl pověstný kousek sledge hokejového štěstí, dočkají se tedy v nedělním dopoledni, v němž by mohli dosáhnout na ligový titul? Uvidíme.

Superfinále: Zlín – Karlovy Vary (neděle 20. března, 10:00, PSG Arena Zlín)
O třetí místo: Sparta Praha – Pardubice (sobota 19. března, 10:00, ZS Neratovice).