Povedlo se. V závěrečném, dvacátém kole ligové soutěže svou účast v superfinále stvrdili výhrou 5:1 nad týmem Olomouce. V boji o ligový titul pak čeká Karlovaráky náročný duel se Zlínem, který základní část soutěže vyhrál bez větších komplikací, Sharks skončili druzí.

I na olomouckém stadionu tvrdili sledge hokejovou muziku především reprezentanti v dresu karlovarského Sharks. Poprvé se měnil ukazatel skóre již ve 3. minutě, když napřáhl z mezikruží karlovarský kapitán Michal Geier a jeho střela po zemi zapadla Hulínovi za záda.

Podruhé se karlovarský výběr radoval ve 13. minutě, to po velkém tlaku hostujícího celku se zapsal do střelecké listiny hrající kouč Karlových Varů Jiří Berger.
I ve druhé třetině byl karlovarský tým gólově naladěn. V 18. minutě navýšil rozdíl ve skóre na tři branky z úspěšné dorážky Marek Schneider.

V 19. minutě přidali Západočeši čtvrtou branku, když se po spolupráci s Karlem Wágnerem podruhé v utkání zapsal do tabulky kanonýrů Michal Geier. Druhou třetinu zakončil v podobě pátého úspěchu Karlovaráků Jiří Berger, který proměnil v gólovou radost souhru s kolegou Miroslavem Hrbkem.

V závěrečné třetině pak bylo k vidění v podání Sharks několik dalších šancí, ale ty už správný cíl nenašly. Naopak z branky, té čestné, se radovali domácí, a to v závěrečné minutě duelu, když se do listiny střelců zapsal olomoucký Martin Horký, který tak ukradl karlovarskému brankáři Bohumíru Machovi čisté konto.

SOHO Olomoučtí Kohouti – SKV Sharks Karlovy Vary 1:5 (0:2, 0:3, 1:0). Branky a nahrávky: 45. Horký (Novák) – 3. Geier, 13. Berger (Wágner), 18. Schneider (Berger), 19. Geier (Wágner), 27. Berger (Hrbek). Rozhodčí: Cik, Novotný. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 28.
SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín (Černoch) – Rozkopal, Brix, Horký, Jedlička, Mikuš, Prášil – Veselý, Keller, Novák.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Wágner – Geier, Berger, Kovářík, Haas, Schneider, Janko.