První branka podkrušnohorského derby na sebe nedala dlouho čekat, padla po dvaceti vteřinách hry, kdy se dobře zorientoval před litvínovskou brankou Jakub Haas, který se nemýlil a Sharks poslal do vedení. V 7. minutě se skóre měnilo podruhé, když se střelecky s potřebným štěstím prosadil zpoza branky karlovarský Václav Kovářík. Ve druhé třetině pak šli v 17. minutě Sharks do třígólového vedení, když se podruhé do střeleckých statistik zapsal Václav Kovářík.

Střelecky naladěný Kovářík přidal ve 21. minutě i čtvrtou branku svého týmu, a tím docílil hattricku. Ve 33. minutě pak přidal Jiří Berger po velmi pohledné kombinace karlovarské pětky pátou branku Sharks. Ve 36. minutě se dočkali branky i domácí, když se gólově prosadil z rychlého brejku Petr Očenášek.

Ve 39. minutě pak skvěle zafungovala spolupráce českých reprezentantů v trikotu karlovarského týmu, když Berger našel zpoza branky Miroslava Hrbka a ten se nemýlil. Ve 42. minutě přidal Berger svou pátou trefu v utkání, která byla celkově sedmou a ve 44. minutě přidal osmou branku, který tak uzavřel Miroslav Hrbek.

HC Litvínov (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 1:8 (0:2, 0:2, 1:4). Branky a nahrávky: 36. Očenášek – 1. Haas, 7. Kovářík, 17. Kovářík, 21. Kovářík, 33. Berger, 39. Berger, 42. Berger, 44. Hrbek. Vyloučení: 1:2. Bez využití.