Pro novice ligové soutěže to bylo hned na začátku kruté vystřízlivění. Poprvé se na ostrovském zimáku měnil ukazatel skóre v 10. minutě, kdy šli do vedení hráči Dolného Kubína, za které se zapsal do střelecké listiny exzlínský Martin Joppa.

Z vedení se radovali hosté ze Slovenska pouze minutu, když v 11. minutě zařídil vyrovnání karlovarský Jiří Berger, který tak rozjel svůj velký střelecký galakoncert.

Ve 13. minutě poslal poprvé do vedení Sharks Karel Wágner a ve 14. minutě využili Žraloci svou první přesilovku, když ji brankově zúročil Jiří Berger.
V 17. minutě se zapsal do listiny kanonýrů nejlepší sledge hokejista uplynulé sezony, a to karlovarský útočník Michal Geier.

Ve 26. minutě zkompletoval hattrick parádní střelou Jiří Berger, ve 28. minutě navýšil vedení Sharks přesnou ranou Marek Schneider. Ve stejné minutě se pak střelecky prosadil i další karlovarský útočník, a to Jiří Forgo.

Ve 40. minutě přidal osmou branku Marek Schneider a devátou trefu měl na svědomí Jiří Berger, který ve 44. minutě podtrhl v podobě své páté branky ligový účet tohoto duelu.

SKV Sharks Karlovy Vary – Bencont Dolný Kubín 10:1 (3:1, 4:0, 3:0). Branky a nahrávky: 11. Berger (Geier), 13. Wágner (Forgo, Hrbek), 14. Berger (Geier), 17. Geier (Berger), 26. Berger (Geier, Hrbek), 28. Schneider (Berger), 28. Forgo (Geier), 40. Schneider (Forgo), 42. Berger (Geier, Nejedlý), 44. Berger (Hrbek) – 10. Joppa. Rozhodčí: Hrubý, Schopf. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 50.

SKV Sharks Karlovy Vary: Bozděk (Mach) – Hrbek, Nejedlý, Berger – Geier, Forgo, Wágner, Schneider, Kovářík.

Bencont Dolný Kubín: Pastucha (Hutka) – Stašák, Trška, Kardoš – Rauš, Zanovit, Joppa, Biath, Ferenčík.