Proti sobě se tedy o víkendu v Ostrově postavili nejen mistři extraligy 2009 HC Energie Karlovy Vary, ale také zástupci partnerů karlovarského SKV Sharks, které pak doplnili hráči Sharks.

V dresu energetiků vyjeli na sledge na ledovou plochu Jan Košťál, který v současné době hájí barvy anglického Swindon Wildcats, dále pak Václav Skuhravý a Lukáš Mensator, kteří brázdí kluziště v trikotu Rytířů Kladno.

Ty doplnili za mediálního partnera klubu Daniel Seifert a český reprezentant Michal Geier a v pozici gólmana Karel Wágner.

Na druhé straně se představily opory Sharks, jmenovitě Bohumír Mach, český reprezentant Miroslav Hrbek, Lukáš Karafiát, Jiří Forgo, Filip Veselý, Jan Kovářík a partner klubu Jiří Matějka. 

Samotné exhibiční utkání se hrálo dvakrát patnáct minut a zejména aktéři v týmu Energie si sáhli na dno svých sil. Během duelu totiž dokázali smazat dvoubrankové manko, když se v dresu modrých brankově prosadili Jiří Matějka a Miroslav Hrbek.

Za výběr mistrů pak srovnali ukazatel skóre Václav Skuhravý a Daniel Seifert. Energetici pak šli ve druhém dějství do vedení, které jim obstaral Michal Geier.

Konečnou podobu výsledku však dal v závěru duelu přesnou ranou Jiří Forgo. Pak na pořad přišly samostatné nájezdy, ve kterých rozhodnutí nepadlo, a tak oba týmy čeká v příštím roce odveta, ve které se možná již rozhodne o vítězi.

Po skončení exhibice přišel na pořad doprovodný program, který odstartovala soutěž Hoď si pukem, jejíž výtěžek byl věnován Terezce Galáskové. Pak si na své přišli i příznivci sledge hokeje, kteří si mohli vyzkoušet tento náročný sport buď v rámci projížďky či utkání fanoušků SKV Sharks.

SKV Sharks a partneři – Mistři extraligy 2009 a spol. 3:3 (2:2) – nájezdy 1:1. Branky: Matějka, Hrbek, Forgo – Skuhravý, Seifert, Geier. Diváci: 80.
SKV Sharks a partneři: Mach – Hrbek, Forgo – Karafiát, Veselý, Matějka, Kovářík.
Mistři extraligy 2009 a spol.: Wágner – Košťál, Geier -Seifert, Mensator, Skuhravý.