V lepší pozici jsou před závěrečnými zápasy základní části ČSHL karlovarští Žraloci, kteří mají na Spartu pětibodový náskok. Pražská Sparta na domácím ledě však přivítá České Budějovice a vídeňské Warriors.

„Víme, že účast v super finále máme ve svých rukou. Na první pohled by se mohlo zdát, že se bude jednat o formalitu. Takto ovšem nepřemýšlíme, protože víme, že nás nečeká nic jednoduchého. Studénce a Olomouci v podstatě o nic nejde, budou si chtít poslední zápasy sezony určitě užít a mohou tak jít do zápasu s čistou hlavou," upozorňuje hrající trenér SKV Sharks Jiří Berger.

A ví proč. Studénka totiž potrápila i favorizovaný Zlín, který nakonec vydřel na jejím ledě výhru s odřenýma ušima. „Velkým varováním nám je výsledek Studénky se Zlínem, kde Zlín musel dohánět dvoubrankové manko a nakonec horko těžko vyhrál. Přesto se role favorita nezříkáme a budeme chtít v obou zápasech bodovat na sto procent. Bohužel neodjedeme kompletní, budou nám chybět dva tři klíčoví hráči, ale klukům věřím, že to zvládnou. Nicméně kluci to dokázali v průběhu základní části, kdy jsem nemohl nastoupit já, nebo teď naposled Michal Geier." věří v úspěch a následný postup do super finále Berger.

V sobotu, tedy 12. března, odstartuje zápas ve Studénce ve 14.15 hodin a v neděli 13. března odehrají Sharks duel s Olomoucí od 11.30 hodin.