Pod výhru týmu ze západu Čech se opět tučně podepsali především čeští reprezentanti ve službách SKV Sharks, Jiří Berger a kapitán Michal Geier. Oba si totiž do kolonky střelců připsali po třech trefách, k tomu navíc každý přihodil jednu gólovou asistenci.

Žraloci tak i ve třetím pokračování dosáhli na tři body, celkem jich mají na kontě devět, a k tomu můžeme připočíst první čisté konto v podání brankáře Varů Bohumíra Macha.

Od úvodních minut diktovali tempo duelu hráči z lázní. Ve druhé minutě ještě útočník Varů Michal Geier při samostatném úniku neuspěl, ale v 6. minutě si vše vynahradil, když svůj průnik korunoval střelou do horního růžku vídeňské svatyně, a to vše při oslabení Sharks, když si trest za hrubost odpykával obránce Hrbek.

V 11. minutě se ocitl ve velké šanci karlovarský Jiří Berger, ale neuspěl. I on si však záhy vše gólově vynahradil, když ve 14. minutě brankově zúročil gólovou nabídku od Nejedlého.

I do druhé třetiny vstoupili lépe hráči ze západu Čech, když třetí branku Sharks obstaral v 16. minutě útočník Jiří Forgo, který navíc spustil na plné obrátky gólostroj.

Postupně docílil hattricku Jiří Berger a pozadu nezůstal ani jeho reprezentační kolega Michal Geier. Závěrečná třetina už se hrála pouze z povinnosti a Žraloci v ní vstřelili osmou branku, kterou měl na svědomí Luboš Nejedlý.

Warriors Vídeň – SKV Sharks Karlovy Vary 0:8 (0:2, 0:5, 0:1). Branky a nahrávky: 6. Geier, 14. Berger (Nejedlý), 16. Forgo (Geier), 17. Berger, 18. Geier (Wágner), 22. Berger, 28. Geier (Berger), 40. Nejedlý. Vyloučení: 1:2. V oslabení: 0:1.
SKV Sharks KV: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, Berger – Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Janko, Kovářík.