„Novou sezonu zahajujeme v netradiční grafické podobě, která nese název Baničtí rytíři. Chceme dát nový impuls celému Sokolovsku a pozvat lidi na náš zimní stadion. Hrajeme druhou nejvyšší českou soutěž a věříme, že hokejová horečka po zisku titulu mistrů světa potrvá i v nové sezoně,“ říká ředitel HC Baník Sokolov.

Baničtí rytíři si dali za cíl zvednout Sokolovsko z gauče a všem sportovním příznivcům nabídnout nejen kvalitní hokej, ale celkově dobrou zábavu a skvělou atmosféru během ligových zápasů. Management klubu proto upozorňuje na mnoho výhod, které nabízí nová permanentní vstupenka na sezonu 2024/2025, jejíž cena zůstala stejná jako v loňském roce.

„Přáli bychom si plný stadion, proto jsme připravili opravdu atraktivní permanentku. Její majitel má automaticky volný vstup na všechny domácí přípravné a ligové zápasy v základní části. Volný vstup se vztahuje i na vyřazovací boje, tedy předkolo i samotné play off. Ke každé permanentce patří originální plakát Baničtí rytíři, který je samostatně neprodejný a je součástí limitované edice a také voucher pro dvě osoby do Aquafora ve Františkových Lázních,“ vyjmenovává výhody nové permanentky ředitel klubu s tím, že nabídka výhod zdaleka nekončí.

Dalším benefitem je 15% sleva ve Fanshopu HC Baník Sokolov na zimním stadionu a také v karlovarské prodejně U Kustoda. Majitel permanentky bude pravidelně zařazen do slosování o vstupenky na zápasy partnerské HC Energie Karlovy Vary, kde na každý její domácí zápas bude rozdáno šest lístků.

„Pro mnohé majitele permanentek bude lákadlem i nový přestávkový program - střelba na branku o finanční jackpot. Partnerem této soutěže je sokolovský pivovar Permon a my můžeme slíbit, že jackpot bude pravidelně narůstat a už od prvního zápasu se jedná o zajímavou a nemalou částku,“ doplňuje Luděk Beran a dodává: „I když jsem již vyjmenoval zásadní benefity naší nové permanentky a nelze pochybovat o tom, že se její nákup opravdu vyplatí, můžete se těšit i na další výhody a bonusy, které budeme postupně zveřejňovat. Předprodej permanentek bude zahájen v pondělí 17. června na zimním stadionu a také v oblíbené trafice pana Korela v Obchodním domě Ural.“