Skóre duelu otevřel ve 4. minutě karlovarský kapitán Michal Geier, který gólově zužitkoval spolupráci s Jiřím Bergerem, když jeho rána z mezikruží zapadla za záda sparťanského gólmana Vápenky. Tento rozdíl si vzali i přes několik šancí domácího výběru hosté do třetiny druhé. Tam dokonce navýšili své vedení na dvě branky, když ve 32. minutě opět skvěle zafungovala spolupráce Geiera s Bergerem, a Karlovy Vary šly do dvoubrankového trháku. Ve druhé třetině se branky diváci i přes několik šancí nedočkali, a tak se lámal chleba v té třetí, závěrečné.

Sparta se navrátila zpět do utkání, když využila přesilovou hru, když na trestné odpočíval karlovarský Hrbek. Ve 37. minutě po vyhraném buly Zapletala ve středním pásmu se k puku dostal kapitán Sparty Zdeněk Krupička, který ujel do samostatného úniku a střelou pod horní tyč snížil na rozdíl jediné branky. O dvě minutky později, tedy ve 39. minutě, bylo srovnáno.

Raul vybojoval puk za karlovarskou brankou, následnou příhrou našel Frolíka, jehož střelecký pokus byl ještě zblokován, ale k odraženému puku se dostal Zdeněk Krupička, který střelou do dolního rohu po zemi překonal podruhé v utkání karlovarského brankáře Macha. Rozhodnutí měl na hokejce ve 44. minutě varský Geier, když se Berger po levici Vápenky u mantinelu dostal k puku a skákavou žabičkou našel před bránou volného Geiera, který byl sám před Vápenkou, ale ten Geierovu střelu srazil betonem do své lapačky.

Po nerozhodném výsledku přišlo na program prodloužení, ve kterém branka taky nepadla, a tak se o slovo přihlásily samostatné nájezdy. Ty přinesly tři série, ve kterých padl pouze jeden gól a postaral se o něj karlovarský Michal Geier, který tak zařídil svému týmu hodně cenné body.

HC Sparta Praha (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 2:3 po sn (0:1, 2:1, 0:0). Branky a nahrávky: 37. Z. Krupička (Zapletal), 38. Z. Krupička (Frolík) – 5. Geier (Berger, Wágner), 32. Geier (Berger) – rozhodující nájezd Geier. Rozhodčí: Kuranda, Bergman. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 15.
HC Sparta Praha: Vápenka – Zapletal, J. Krupička – Zd. Krupička, Raul, Novotný, Frolík, Zikmund, Mekleš.
SKV Sharks K. Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý, Berger – Geier, Forgo, Wágner, Karafiát, Kovařík, Janko, Haas.