O své výhře rozhodli baníkovci v Edenu ve druhé třetině, když během ní vstřelili tři ze čtyř branek. „Hráli jsme výborně do obrany a nepouštěli soupeře do větších šancí. Zároveň jsme si vytvořili několik brankových příležitostí a dokázali je proměnit,“ těšilo šéfa sokolovské kabiny.

A nebylo divu. Po skalpu Slavie se vyhoupl Sokolov na průběžnou třetí příčku. „Byl to odpracovaný zápas a každý z hráčů si plnil svoje úkoly na sto procent a samozřejmě výborný výkon brankáře,“ nešetřil chválou na adresu svých spoluhráčů Rohan. Teď čeká Sokolov domácí představení, ve které se postaví ve středu 27. září od 18.00 hodin Třebíči.

„Víme, že Třebíč je nepříjemný soupeř a budeme se na ně poctivě připravovat. Hrajeme doma a nedáme nikomu nic zadarmo a věřím, že dovedeme zápas do vítězného konce,“ přeje si Rohan udržení domácí neporazitelnosti. Spoléhat však bude Baník i na své fanoušky. „Doufám, že přijdou zase v hojném počtu a poženou nás dopředu. My uděláme všechno proto, abychom jim doručili další vítězství,“ dodal Rohan.