Na sobotu je zde připraven exhibiční charitativní zápas Olympu Praha proti Akademii KV Arény.

„Zde se jedná týmu složený z herců, zpěváků a dalších umělců doplněný o bývalé výborné hokejisty, kterým dělá kapitána herec Martin Dejdar,“ říká Jan Trubač z marketingu KV Arény.

Za tým Olympu měli podle našich informací nastoupit vedle Martina Dejdara i bývalý premiér Mirek Topolánek, fotbalista Horst Siegel, Matyáš Hložek neb třeba reprezentant Jiří Hrdina. Naopak jejich soupeřem, tedy již zmiňovanou Akademií KV Arény jsou amatérští hráči, kteří zatoužili naučit se hrát hokej už v dospělém věku.

„Tato myšlenka zde vznikla před několika lety, a ačkoliv se tomu projektu moc nevěřilo, je zde tým, který hraje amatérskou soutěž a nyní se tedy postaví Olympu Praha,“ pokračuje dále Jan Trubač.

Exhibiční zápas, jehož výtěžek je určen pro Nadaci Kapka naděje začne v sobotu v 16:00 hodin a bude se hrát třikrát patnáct minut. Připraven by měl být i bohatý doprovodný program a tak se fanoušci určitě nudit nebudou. Vstupenky za spíše symbolickou cenu je možné zakoupit v recepci bazénového centra a samozřejmě před zápasem budou otevřeny pokladny v hlavní hokejové hale.

„Poctivě se na sobotní zápas připravujeme a samozřejmě chceme vyhrát. Nebude to lehké a tak nás přijďte podpořit nebo přijďte fandit svým, tedy týmu Akademie z Karlových Varů, který určitě nebude jednoduchým soupeřem. Těšíme se na Vás, určitě přijďte budete to opravdu velký zápas,“ uvedl kapitán týmu Olymp Praha Martin Dejdar.

Tečku za hokejovým víkendem udělá nedělní extraligový duel domácí Energie s týmem Pirátů Chomutov. Zde samozřejmě potřebuje karlovarský tým nutně vyhrát a čeká na podporu fanoušků. Úvodní buly bude vhozeno v 15:30. I na toto utkání jste samozřejmě srdečně zváni.